תריסים וחלונות אלומיניום איכותיים

 

הבית שלנו הוא מרחב מבודד מן החוץ, בו אנחנו מבקשים לשלוט גם על כמות האור וגם על הטמפרטורה. מה שמחבר בין הבית לחוץ הוא החלונות, וכשהם איכותיים – הם מאפשרים לחוץ לחדור אל הבית, תוך שהתאורה והאקלים מבודדים.

על אף שחלונות הם מהאלמנטים העיצוביים המשפיעים ביותר על המראה והאסתטיקה של המבנה מבחוץ (מחקרים רבים מראים כי הבחירה בבית מושפעת רבות מעיצוב החלונות והמפתחים בו), הפונקציונאליות של חלונות איכותיים ניכרת בעיקר כשאנחנו מבלים בתוך הבית: חלונות מחברים אותנו אל העולם שבחוץ, כשאנחנו בתוך הבית.

אפילו אם מבעד לחלון נשקף נוף עירוני, ולא פסגות מושלגות של רכס הרי האלפים – מסתבר, שזה מספיק כדי לתרום לשלווה ולתחושת הנינוחות שלנו, כשאנחנו בתוך הבית.

 

אנחנו רוצים להמליץ לכם מאד על חלונות אלומיניום ותריסי אלומניום, שניים מהחומרים החזקים ביותר שיש כיום בשוק.

 

תריסי אלומיניום

תריסי אלומיניום של המרכז לעבודות אלומיניום נושאים ביתרונות רבים: החל מעמידות החומר והחוזק שלו, אפשרויות עיצוב מגוונות לצד היבטים רבים אחרים – אין ספק שמדובר בבחירה הנכונה. מתכננים לעבור בקרוב לבית פרטי חדש? מתכננים לשדרג את נראות המשרד וברצונכם להתחיל עם התריסים? כדאי מאד לחשוב על תריסי אלומיניום. מדובר בתריסים נהדרים וחזקים.

 

חלונות אלומיניום

 

על אף שחלונות האלומיניום נמצאים איתנו כבר יותר משלושה עשורים, אצל רבים עדיין עולה תמונה של חלון ברזל ללא זכוכית, כאילו מדובר במסך אטום עשוי אלומיניום. בפועל, חלונות אלומיניום הם כמובן חלונות זכוכית רגילים שהמסגרת שלהם עשויה מאלומיניום. בעבר יוצרו חלונות מעץ או מפלדה, שני חומרי גלם חזקים אך כל אחד עם החסרונות שלו כפי שנפרט להלן. האלומיניום מאפשר לנו למעשה לקחת את היתרונות של כל אחד מחומרי הגלם הללו, לנטרל את החסרונות שלהם ולייצר חלונות שמספקים לנו את הערך הגבוה ביותר בכל בית ובכל תצורה. בשורות הבאות נפרט יותר ונצלול עמוק יותר אל עולמות התכנון, העיצוב והייצור של חלונות אלומיניום, על מנת לאפשר לכם לבצע את הבחירות הנכונות והטובות ביותר עבורכם.

 

 

אז איך מתחילים?

 

אם אתם בונים בית חדש, אתם רוצים להשאיר את משימת הזמנת החלונות לגורם שמנהל עבורכם את הפרויקט, כמובן על פי תכנון שלכם ועל פי ההעדפות שלכם. אתם מחליטים כיצד ייראה החלון, מה יהיה הגודל שלו, מה יהיה סגנון העיצוב שלו, המרקם שלו, הגוון שלו ועובי הפרופילים שלו, אבל את ביצוע ההזמנה ואת ההתקנה של החלונות אתם רוצים להשאיר לגורם המקצועי שמבצע עבורכם את פרויקט הבנייה.

במקרים רבים, אתם יכולים לדעת פחות או יותר מה אתם רוצים וכיצד אתם רוצים שהחלונות שלכם ייראו, אבל אתם לא לגמרי יודעים איך להביא את זה לידי ביטוי בשלב ההזמנה. בדיוק מהסיבה הזאת, חשוב שבתהליך ההזמנה של חלונות אלומיניום ילווה אתכם גורם מקצועי שמכיר את התחום, מכיר את האפשרויות ויודע לבסס הזמנה טכנית על בסיס תכנון וקונספט עיצובי.

 

 

שתפו פוסט זה