חברת בדק

אם נתקלתם במונח חברת בדק, אתם כנראה מחפשים גורם מקצועי שיבצע עבורכם בדק בית לפני או לאחר רכישת בית או ביצוע פעולת שיפוץ נרחבת. מונח זה הוא מונח שגור בענף הבניין ומתייחס לחברה המספקת שירותי בדק בית ממגוון סוגים, כמו בדיקת בית לפני קנייה, ביקורת מבנים, בדיקת מבנים וכן הלאה.

מהם השירותים המוצעים על ידי חברת בדק?

חברת בדק היא חברה הנדסית מקצועית, המספקת שורה של שירותים המיועדים לבדיקת מבנים בהיבטים הנדסיים, פונקציונליים, בטיחותיים ואסתטיים. כך למשל, אתם קונים דירה יד שניה ואתם רוצים לדעת האם תשתיות המים בדירה נמצאות במצב תקין. אם יתגלה כי התשתיות פגומות, תוכלו לדרוש ממוכר הדירה את תיקונן או לפחות הפחתה במחיר הדירה. אותו כנ"ל לגבי בדיקת מצב המרפסות וחוזקן, מצב עמודי התמך וקירות התמך, מצב האיטום, הטיח והצבע, מצב שיפועי הרצפה, החלונות והדלתות ולמעשה כל אלמנט אחר במבנה. עבור כלל האלמנטים הללו אתם רוצים לוודא שהכל נמצא במצב תקין, ואם ישנם ליקויים אתם רוצים לדעת עליהם מראש כדי להחליט איך להתמודד איתם. חברת בדק היא בדיוק החברה שמספקת לכם את שירותי הבדיקה הללו.

מי מבצע את הבדיקה בפועל?

חברת בדק היא למעשה חברה המעסיקה אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן, ובכלל זה שמאים, מהנדסי בניין, הנדסאי בניין וכן הלאה, אנשי מקצוע האוחזים בידע המקצועי הנדרש על מנת לבצע את כל הבדיקות הנדרשות. בדיקות אלה כוללות למשל גם בדיקה שהמבנה נבנה בהתאם לתכניות הבניה שלו ובהתאם להיתר שניתן לו. במידה ונושא כזה למשל לא ייבדק מראש, אתם עלולים למצוא את עצמכם בסכסוך עם הרשות המקומית בגין חריגות בנייה שכלל לא ידעתם עליהן כשרכשתם את הבית, מכיוון שלא בדקתם זאת. חברת בדק מעמידה לרשותכם את כל אנשי המקצוע הנדרשים לכם על מנת לבדוק את הנכס שאתם קונים מכל היבט אפשרי, ולאפשר לכם להימנע מקניית חתול בשק.

כאשר אתם בוחרים חברת בדק, חשוב שתפנו לחברות מנוסות, מקצועיות, בעלות שם ומוניטין, ושתבחרו את החברה שיודעת להציע לכם את האיזון הטוב ביותר בין מחיר ובין רמה מקצועית. מצד אחד אתם לא רוצים להזמין את השירות מהגורם הזול ביותר, אבל גם לא מהגורם היקר ביותר. מצד שני, אתם לא רוצים להתפשר כהוא זה על איכות הבדיקה, וזאת על מנת שתוכלו להבטיח כי דו"ח הבדיקה שתקבלו אכן משקף את מצבו האמיתי של הנכס.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים