צילום freepik

express-israel מהפכה במשלוחים בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת לכל הדעות, ואם נבחן את המצב אנו נגלה כי דפוס החיים שלנו התשנה מקצה לקצה. אחד מהדברים הקשים ביותר בתקופה הזאת הוא הריחוק החברתי, הריחוק החברתי שנכפה על כל אחד מאיתנו בלית ברירה. מהסיבה הזאת, כל אחד מאיתנו נאלץ לחשוב מחוץ לקופסה בכדי שיהיה אפשר לשמור על אלמנטים מסוימים מהחיים הישנים – החיים שאנו כל כך מקווים שיחזרו שוב בעתיד הקרוב.

החלטתם כי אתם רוצים להעניק מתנה או משלוח לבן אדם מסוים? אין שום סיבה שתחכו עד שהקורונה תיגמר. באמצעות השירותים המתקדמים של חברת אקספרס ישראל, אתם תוכלו לדעת שאתם בידיים הכי טובות והכי מקצועיות שיש. רוצים לעשות את המשלוח עוד היום? היכנסו לאתר, ותוכלו לבצע את ההזמנה למשלוח: http://express-israel.co.il/

 

משלוחים בינעירוניים תוך זמן קצר

גולת הכותרת של חברת אקספרס ישראל היא היכולת שלהם להוציא משלוחים בינעירוניים תוך זמן קצר. משלוח שבחברות אחרות לוקח לו זמן להגיע, עם חברת אקספרס ישראל הסיפור יהיה שונה בתכלית. המשלוחים יגיעו ליעדם במהירות שיא, מהירות שאולי עד כה לא חשבתם שתוכלו לקבל מאף אחד מחברות המשלוחים בישראל. דווקא עכשיו בתקופת הקורונה הגיע הזמן לשנות את חוקי המשחק, ולאפשר לכולם לשלוח חבילות בקלות.

 

משלוחים תוך שמירה על הנחיות הבטיחות

אף אחד לא יכול להישאר אדיש להנחיות הבטיחות השונות, משלוח עם חברת אקספרס ישראל יתבצע על פי הנחיות הבטיחות המחמירות ביותר. כל זאת בכדי שגם אתם השולחים, וגם מי שאמור לקבל את החבילה לא יצטרכו להיות בסכנה. כך תוכלו לשלוח את המשלוח בראש שקט, מבלי שתצטרכו לחכות שהקורונה תסתיים – מה שככל הנראה יכול לקחת עוד לא מעט חודשים. משלוחים בתקופת הקורונה על פי הנחיות הבטיחות עושים עם אקספרס ישראל.

 

משלוחים בינעירוניים במחירים מאוד מפתיעים

עוד בעיה משמעותית שעלתה על הפרק בתקופת הקורונה היא הבעיה הכלכלית, כאשר לא מעט אנשים איבדו את מקום העבודה שלהם. לכן אם אתם רוצים לעשות משלוחים בינעירוניים במחירים שפויים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לחברת אקספרס ישראל. כל משלוח יתבצע במקצועיות מעוררת השראה, אך בו בזמן המחיר שאתם תקבלו יהיה מחיר הוגן במיוחד – מחיר מיוחד שיאפשר לכם לשלוח חבילות גם בתקופה הקשה הזאת.

 

משלוחים מהירים גם לחו"ל

אומנם מרבית המשלוחים הם משלוחים בארץ, אך יש לא מעט אנשים שרוצים לשלוח משלוחים לחו"ל. עם חברת אקספרס ישראל, תוכלו לשלוח משלוחים לחו"ל באותה הקלות שתוכלו לשלוח משלוחים בארץ. המטרה היא שתוכלו לשלוח משלוח לכל מקום בארץ או בעולם מבלי לשבור את הראש, וכמובן עם שירות מקצועי ומהיר. לכן תשכחו את כל מה שיצא לכם להכיר, הגיע הזמן שתוכלו לשלוח חבילות באיכות מעולם אחר.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מימוש חלום של טיול סביב העולם

טיול סביב העולם ישראלים רבים מטיילים במהלך חייהם במדינות רבות בעולם. בדרך כלל זה מתחיל בקפיצות לערים המרכזיות באירופה לאור

אילוף כלבים לפקודות

לרוב, מאלפי כלבים מציעים קורסי אילוף בשתי רמות: אילוף בסיסי ואילוף מתקדם. האילוף הבסיסי מציע שליטה על הכלב, בזמן הוא

בעיית הזרים

בעיה רביעית –  בעיית הזרים: הרעיון הוא שזרים יגיעו, יחרחרו מלחמה ביפן ויערערו את הסדר הקיים. הפתרון: לא לאפשר לזרים

בעיית הקיסר

את הדיושי החליף אחד האנשים המרשימים ביותר- טוקוגאווה ליאסי, חיכה בסבלנות לתורו אולם שלא כשני קודמיו הוא הצליח ליצור מערכת