Khan Academy הוא ארגון חינוכי מקוון שנוצר בשנת 2006 על ידי Salman Khan, מנהל קרן גידור, כדי לספק חינוך חינם ברמה עולמית לכל אחד בכל מקום

Khan היא חברה שמפתחת עוזרי כתיבה בינה מלאכותית כבר למעלה מעשור. הם פיתחו כלי כתיבת AI משלהם בשם Beam שיכול ליצור תוכן בפורמטים רבים ושונים. זה יכול ליצור פוסטים בבלוג, מאמרים, דפי אינטרנט ואפילו הודעות לעיתונות.

Beam הוא עוזר הכתיבה הראשון של AI המופעל על ידי רשת עצבית. זה אומר שהוא יכול ללמוד מהתוכן שהוא מייצר ולהשתפר עם הזמן.

Khan Academy הוא ארגון חינוכי ללא מטרות רווח שהוקם על ידי סלמאן חאן בשנת 2006. הארגון מספק שיעורים מקוונים בחינם בנושאים שונים, כולל מתמטיקה, מדעים והיסטוריה.

המשימה המוצהרת של אקדמיית החאן היא "לספק חינוך חינם ברמה עולמית לכל אחד בכל מקום".

הסרטונים החינוכיים של חאן נוצרו במקור כדי להדריך את בני דודיו במתמטיקה ואסטרונומיה. בשנת 2008, הוא החל להעלות את הסרטונים ליוטיוב, מה שהפך אותם לזמינים לצפייה בחינם.

Khan Academy הוא ארגון ללא מטרות רווח שנוצר בשנת 2006, על ידי המחנך סלמאן חאן. הארגון יוצר הדרכות מקוונות ותרגילי תרגול בנושאים כמו מתמטיקה, היסטוריה, כלכלה ומדעי המחשב.

אקדמיית החאן נוצרה כדי לספק חינוך חינם לכל אחד בכל מקום. הוא זכה לשבחים על הפדגוגיה החדשנית שלו, המותאמת את הלמידה על ידי התאמה מתמדת לרמת המיומנות של כל לומד.

זהו השירות החינוכי המקוון הפופולרי ביותר עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים רשומים.

Khan Academy הוא ארגון שמטרתו לספק חינוך חינם לכל אחד, בכל מקום. אקדמיית החאן התחילה כדרך לספק חומר משלים לתלמידים שנאבקו בשיעור מתמטיקה. המייסד, סלמאן חאן, החל ללמד את בת דודתו הצעירה נדיה באינטרנט והבין שהיא מצטיינת במתמטיקה כי היא מסוגלת לצפות בשיעורים בקצב שלה.

אקדמיית חאן הרחיבה מאז את שירותיה לכלול נושאים נוספים כגון מדע, מדעי הרוח ומימון. זה גם מציע פלטפורמה שבה התלמידים יכולים לתרגל את כישוריהם ולהתחרות זה בזה באמצעות תרגילים וחידונים.

Khan היא חברה המספקת סיוע בכתיבה מבוססת בינה מלאכותית לעסקים. יש להם צוות של קופירייטרים אנושיים המאמנים את ה-AI לכתוב תוכן עבור נישות, נושאים או תעשיות ספציפיות.

הוא משתמש בטכניקות למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית העדכניים ביותר כדי ליצור תוכן באיכות גבוהה.

חאן הוא משאב חינוכי בחינם המספק למורים ולתלמידים דרך מרתקת ללמוד.

Khan Academy הוא ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו לספק חינוך חינם ברמה עולמית לכל אחד, בכל מקום. אקדמיית חאן, שהוקמה על ידי Salman Khan בשנת 2006, סייעה למיליוני תלמידים ללמוד תוכן במתמטיקה, מדע ומדעי הרוח מתוך למעלה מ-10,000 סרטונים.

Khan Academy הוא ארגון ללא מטרות רווח המספק חינוך חינם לכל אחד בכל מקום.

אקדמיית החאן היא ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו לספק חינוך חינם לכל אחד, בכל מקום. היא נוסדה בשנת 2006 על ידי סלמאן חאן והיא מציעה קורסים שונים במתמטיקה, מדעים ומדעי הרוח.

מוחמד חאן הוא איש עסקים ופילנתרופ פקיסטני-קנדי. הוא המייסד של החברה, Everonn Education. החברה מציעה שירותי חינוך לסטודנטים בפקיסטן ובהודו.

חאן נולד ב-10 בנובמבר 1963 בלאהור, פקיסטן. הוא למד בבית הספר לכלכלה של לאהור ולאחר מכן באוניברסיטת אלברטה באדמונטון, קנדה, שם סיים תואר במנהל עסקים ומדעי המחשב.

Khan היא חברה שמשתמשת בבינה מלאכותית כדי לעזור לתלמידים ללמוד בקצב מהיר יותר.

חאן מציע למידה מותאמת אישית, הניתנת להתאמה אישית לצרכי התלמיד. התוכנית גם מספקת הוראה מותאמת אישית יותר מבתי ספר מסורתיים על ידי שימוש בהדרכות אישיות המותאמות לצרכי התלמיד.

Khan Academy הוא ארגון חינוכי המספק שיעורים מקוונים בחינם במגוון רחב של נושאים.

היא נוסדה בשנת 2006 על ידי המחנך סלמאן חאן וכיום היא ארגון עצמאי ללא מטרות רווח.

אתר האינטרנט של הארגון מתאר את משימתו כ"לספק חינוך חינם ברמה עולמית לכל אחד, בכל מקום". האתר תורגם למספר שפות, כולל ספרדית, צרפתית, פורטוגזית, טורקית, ערבית ובנגלית.

Khan הוא אחד מעוזרי הכתיבה הפופולריים ביותר של AI. זהו עוזר דיגיטלי שיכול לייצר תוכן למטרות שונות, כולל פוסטים בבלוג, מאמרים והודעות לעיתונות.

Khan שימש חברות כמו IBM ו-GE כדי לייצר תוכן עבור לקוחותיהן. הם גם משתמשים בו באופן פנימי כדי לספק סיוע לכותבים ולעורכים שלהם.

בסוף שנות ה-90, אדם בשם סלמאן חאן חולל מהפכה בדרך שבה אנו לומדים עם ערוץ היוטיוב שלו. הסרטונים שלו נצפים כעת על ידי למעלה ממיליארד אנשים מדי חודש, והוא כונה "האיש שהמציא את החינוך בחינם". אקדמיית החאן היא ארגון ללא מטרות רווח המספק חינוך חינם לכל אחד, בכל מקום.

מה הופך את הארגון הזה למצליח כל כך? חאן מאמין בלמידה מתוך עשייה והוא רואה בטכנולוגיה גורם שמאפשר לאנשים ללמוד בעצמם. הוא גם מתמקד בהוראת מושגים מורכבים בדרכים פשוטות. כיום, מעל 10 מיליון תלמידים משתמשים בחומרים של אקדמיית החאן מדי שנה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך ניתן למנוע התמכרות להימורים?

התמכרות להימורים מתחילה ברגע שהעיסוק בהם הופך לעיסוק אובססיבי, וכאשר היא הופכת לבעיה רצינית שמשפיעה על העוסקים בה. המכורים להימורים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה