ODT בחדרה

שנת הלימודים נפתחת תחת אווירה גדולה של אי וודאות, תוצאה של משבר הקורונה. אך בסופו של דבר החיים נמשכים ואיתם גם החינוך. למרות כל הקשיים והאתגרים החדשים, עלינו להמשיך לחנך את דור העתיד. בחודשים האחרונים שמענו הרבה את המילים בידוד וריחוק חברתי, ולא רק ששמענו אותם גם חווינו אותם. למרות הצורך להתגונן מפני מגפת הקורונה ולציית להוראות משרד הבריאות, אסור לנו לשכוח את החשיבות של גיבוש. ונראה שעכשיו זה חשוב יותר מתמיד.

freepik

הילדים מבלים חלק ניכר מזמנם בבתי הספר. זה מתחיל בבית הספר היסודי ומסתיים בסוף כיתה י“ב עם גיוסם לצה“ל. לא צריך להיות מומחים לחינוך בשביל להבין שעל בית הספר לספק לתלמידים סביבת תומכת שבה הם ירגישו בנוח וירגישו בטוחים. בבית הספר הילדים רוכשים חינוך והשלכה, אך לא ניתן לעשות זאת ללא המעטפת החמה המורכבת מסביבה תומכת. גם המורים וצוות בית הספר צריכים לתמוך בתלמידים, אך בנוסף חשוב שהתלמידים יתמכו אחד בשני. לכן עלינו לשים דגש על גיבוש.

 

פעילויות גיבוש הן דרך מעולה להתחיל את השנה, בעזרת פעילויות גיבוש נוכל ליצור את אותה סביבה תומכת ואת אותם הקשרים החברתיים הכל כך חשובים. מסיבה זו חשוב להתחיל את שנת הלימודים עם פעילויות גיבוש. זוהי הכנת הקרקע לקראת שנת לימודים פוריה ומוצלחת. פעילויות ODT בחדרה יכולות להיות דרך מוצלחת לפתוח את שנת הלימודים. פעילויות אלו, המוציאות את התלמידים מכיתות הלימוד, משלבות משחקים והפעלות אשר מחזקים את הגיבוש החברתי. בעזרת פעילויות אלו ניתן לקדם ערכים של שיתוף פעולה ועזרה הדדית, ערכים שבהחלט נפיק מהם ערך במהלך שנת הלימודים.

 

כבר אמרנו שבתי הספר אמורים לספק לילדים חינוך והשכלה. העברת מקצועות הלימוד, כמו חשבון והיסטוריה הם רק היבט אחד של מערכת החינוך. זהו הידע שאנו מקנים לילדים. אמנם אלו הם כלים חשובים, אך יש גם צורך בחינוך ערכי. נראה שבעזרת הפעלות ODT בחדרה ניתן לתת מענה לכל הדברים יחדיו  – זוהי נקודת המפגש של פעילות מהנה וכיפית, פעילות אקטיבית שמפעילה את הילדים עם גיבוש ודגשים חינוכיים ערכיים. בעזרת פעילויות אלו נוכל לא רק להפוך את הילדים לקבוצה מגובשת, אלא גם לטעת בהם את יסודות המנהיגות. את אותן תכונות אופי של הקשבה לזולת, חשיבה מחוץ לקופסה וכל מה שהופך אותם למנהיגים אשר יכולים להוביל ולחולל שינוי.

 

משבר הקורונה רק ממחיש לנו את החשיבות של אותו גיבוש וצורך במנהיגות. המשבר הוא לא רק משבר רפואי, אלא משבר כלכלי וחברתי אותו כולם מרגישים. הוא מחייב את כולנו להסתגל ולחשב כיוון מחדש, וגם הילדים הם חלק מזה. עכשיו יותר מתמיד הם צריכים את אותם כלים מנהיגותיים שיכינו אותם להתמודד עם מציאות משתנה.

 

freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיצה
בלוג
למה כדאי לכם להזמין פוד טראק לאירוע שלכם?

כשזה נוגע לתכנון אירוע מוצלח ומהנה עבור כל המשתתפים, אין ספק שהאוכל המככב בו מהווה פקטור מהותי המשפיע על כל האווירה והחוויה של האורחים. כדי לעמוד בקצב ההתפתחות הקולינרית של היום, חשוב לדעת לבחור את סוג האוכל שיוגש לאורחים כך שיהיה גם טעים וגם מעניין עבורם.

לימודי אנגלית לילדים
בלוג
שיפור התקשורת: לימודי אנגלית מהנים לילדים בבית הספר הפרטי שלנו

בבית הספר המקצועי שלנו ללימודי השפה בישראל, אנו מאמינים בכוחם של לימודי אנגלית לילדים. אנו מבינים ששטף באנגלית פותח דלתות לעולם של הזדמנויות, ואנו שואפים לצייד את הלומדים הצעירים שלנו עם הכישורים הדרושים כדי להפוך לאנשים חשובים בחברה שלנו.

עו
בלוג
במה עוד פלילי יכול לעזור?

עולם המשפט טומן בחובו המון מורכבויות, וזה נכון במיוחד כשאנו מדברים על התחום הפלילי.עורכי דין פליליים משקיעים שנים רבות בהתמקצעות והבנת הניואנסים הקטנים ביותר בעולם המשפט הפלילי, מכיוון שכל פרט קטן יכול להכריע את הכף לכאן או לכאן, ולהשפיע על חיים של אנשים בסופו של יום. אם שאלתם את עצמכם במה עו"ד פלילי יכול לעזור, המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם! קריאה מועילה.

סיגריה אלקטרונית
בלוג
הטרנדים הפופולריים ביותר בעולם הסיגריות האלקטרוניות – 2023

שוק הסיגריות האלקטרוניות ממשיך לצמוח בקצב מהיר, כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים להחליף את העישון המסורתי בפתרון בריא יותר. בשנת 2023, ניתן לראות מספר טרנדים פופולריים בעולם הסיגריות האלקטרוניות, אשר צפויים להמשיך ולהתפתח בשנים הקרובות.

עיסוי
בלוג
להתפנק באושר: חווית עיסוי מפנקת בחדרה

האם אתה זקוק לקצת הרפיה והתחדשות? אל תחפשו רחוק יותר מחדרה, עיר ציורית בישראל המציעה שפע של חוויות עיסוי מפנקות. בין אם אתם מחפשים עיסוי גוף, עיסוי טנטרה או עיסוי פשוט להירגע, בחדרה יש הכל.