כיצד למצוא אמן בלונים מקצועי?

בלונים היו וככל הנראה תמיד יהיו, אמצעי יעיל לחגוג עבור האנשים היקרים ללבנו. הם מלווים אותנו בשפע של אירועים, הם צבעוניים, קלים לנשיאה, וקל מאוד להרשים איתם. קל מאוד? ובכן זה כבר עניין של טעם. מספיק שנתלה בלונים על הקירות או ניצור שרשרת בלונים כדי שנראה כי השקענו לא מעט מחשבה. אך אם רוצים להעלות את העיצוב מדרגה, הרי שמוטב לפנות לאמן בלונים אשר הופך את הבלון לחומר כביד היוצר.

מהו בעצם אמן בלונים?

הבלון לכשעצמו הוא פריט יפה שיכול להוסיף המון חיוניות וכיף. אך אם אנחנו רוצים לשדרג את האירוע הפלאים, הרי שמוטב שנשקיע מעט יותר מחשבה באופן שבו הבלונים יוצגו ובאלגנטיות שהם מביאים עמם.

אמן בלונים הוא איש מקצוע אשר יודע כיצד לקחת מקבץ של בלונים וליצור מהם מטעמים. אמני בלונים יכולים ליצור סידורי בלונים מקוריים לימי הולדת, והם גם יכולים ליצור קשתות וסטנדים שילוו אירועים עסקיים וכנסים.

כיצד נבחר אמן בלונים?

כאן כבר נכנסת השאלה העיקרית ואולי הקשה מכולם. מספיק לרפרף מעט ברשת האינטרנט כדי לגלות שפע של אמני בלונים, כולם ככולם מציעים את השירות הטוב ביותר. לכן, גיבשנו עבורכם מספר צעדים בסיסיים שיעזרו לכם לבצע בחירה נכונה.

תיק עבודות

הגעתם לאתר של אמן בלונים? הקפידו להסתכל מיד על תיק העבודות המפוזר לו ברחבי האתר עם שלל תמונות. האם התמונות הן אילוסטרציה של תמונות קנויות? או שמא בלונים שאמן הבלונים עצמו צילם באירועים? אם אינכם מוצאים כל עבודה שנעשתה במיוחד על-ידי אמן הבלונים, הרי שמוטב לראות בכך כנורה אדומה.

רמת השירות

רגע לפני שאתם מרימים צלצול לאמן הבלונים שמצאתם, נסו לכתוב את שמו במרשתת ובדקו מהו השיח קיים סביבו באינטרנט. האם אתם מוצאים ביקורות שליליות רבות מצד לקוחות קודמים? או שפע שלל דברי שבח המהללים את השירות? ראו בכך כאחד מן האמצעים החשובים ביותר לבדיקת רמת השירות בטרם תצרו קשר טלפוני עם הספק.

התמחות באירוע

בדקו האם מדובר באמן בלונים המיומן ביצירת עיצובים עבור האירוע המדובר. הרי שאמן בלונים המבצע עיצובים והפעלות לבריתות הוא איננו בהכרח אמן בלונים שמיומן ביצירת עיצובים עבור אירועים וכנסים עסקיים. ישנם נותני שירות המעורים בעיצובים עבור כל הצרכים, אז זהו מאפיין שחשוב לבדוק באופן פרטני.

מחיר

מצאתם מספר אמני בלונים שענו לכם על כל הקריטריונים? מעולה. עכשיו נותר רק לוודא את ההבדלים הקיימים במחיר. אם אינכם מוצרים הבדל משמעותי, אז הרי שמוטב ללכת על פי תחושת הבטן; האם הרגשתם שיש לכם כימיה עם נותן השירות? שאתם סומכים עליו כי הוא יעשה את עבודתו באירוע נאמנה? אלו הן שאלות חשובות שיכולות להשפיע באופן משמעותי על כלל האירוע הבא עלינו לטובה.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email