לאנשים רבים יש חשש להרים טלפון ולהתקשר ללקוח, כי הם לא בטוחים אם הם יצליחו למכור להם משהו

אם אתה עוסק במכירות, אז אתה בוודאי מודע לכך שרוב הזמן שלך מושקע בטלפון. חשוב שיהיה תסריט טוב ולתרגל אותו לפני חיוג למספר.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך למכור בטלפון:

– היו תמיד מנומסים ועליזים.

– שמור את הקול שלך למעלה, לא למטה.

– בקשו רשות לדבר לפני שאתם מתחילים לדבר על המוצר או השירות שלכם.

– הקשיבו היטב למה שהלקוח הפוטנציאלי אומר והגיב בשאלות על מה שהוא אמר.

"ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שתצטרך למכור משהו בטלפון. אולי אתה מוכר מוצר, או אולי אתה מוכר את הזמן והמומחיות שלך. לא משנה מה זה, המפתח להצלחה הוא היכולת למכור ביעילות בטלפון".

"השלב הראשון בתהליך הזה הוא לזהות את קהל היעד שלך. מי הם? מה הם צריכים? מהם תחומי העניין שלהם?"

"ברגע שאתה יודע מי קהל היעד שלך, זה הזמן להכין את עצמך לשיחה".

"אתה צריך להכין את כל המחקר והחומרים שלך לפני שאתה מבצע את השיחה."

"זה כולל כל מידע שתומך במוצר או בשירות שלך וכל מידע על איך זה יעזור להם." "זה כולל גם רשימה של שאלות שיעזרו להם להחליט אם או

חשוב לזכור שהאדם בצד השני של הקו עסוק בדיוק כמוך. הם מלהטטים במיליון משימות ואין להם זמן למגרש הארוך והממושך שלך. אתה צריך להיות ברור ותמציתי עם המידע שלך.

הדרך הטובה ביותר להתגבר על זה היא להחזיק תסריט לפני שאתה מבצע את השיחה. זה יעזור לך להדריך אותך במהלך השיחה שלך, ויוודא שאתה כולל את כל המידע הדרוש ועדיין קצר ויעיל.

זוהי תפיסה שגויה נפוצה כי מכירה בטלפון היא נחלת העבר. עם זאת, זה עדיין חלק חשוב של צוותי מכירות וחברות רבות. על מנת להצליח בסביבה זו, עליך להיות מסוגל ליצור קשר במהירות וליצור תחושת דחיפות עבור המוצר או השירות שלך.

הצעד הראשון במכירה בטלפון הוא להרים טלפון ולבצע את השיחה הזו. אתה גם צריך שתהיה לך רשימה של שאלות מוכנה כדי שתוכל לגלות מה הצרכים שלהם, כמו גם מה הם חושבים על המוצר או השירות שלך.

#עוזר כתיבה AI

הצעד הראשון למכירה בטלפון הוא לזהות את הצרכים של הלקוח הפוטנציאלי שלך. חשוב לעשות זאת מכיוון שזה יעזור לך לקבוע מה הלקוח הפוטנציאלי שלך רוצה וכיצד תוכל לעזור לו. השלב הבא הוא לברר אם יש להם התנגדויות או דאגות לגבי המוצר או השירות שלך. ניתן לעשות זאת על ידי שאילת שאלות פתוחות לגבי הצרכים שלהם וכיצד אתה יכול לעזור להם.

חלק זה ידון בצעדים הדרושים לשיחת טלפון מוצלחת עם לקוח, כולל: זיהוי צרכיו, בירור אם יש לו התנגדויות וקביעה מה אתה רוצה מהשיחה.

הדרך היחידה למכור בטלפון היא להיות בטוח, ידידותי ונלהב.

זו אחת העצות החשובות ביותר שניתן לתת לכל מי שצריך למכור בטלפון. זה לא מאוד קשה או מסובך, אבל זה יכול לעשות הבדל עצום במידת ההצלחה של מישהו כשהוא מנסה למכור משהו בטלפון.

הקדמה

II. מוכר בטלפון

III. עשה ואל תעשה של מכירה בטלפון

IV. סיכום

איך למכור בטלפון:

– חקור את החברה ומוצריה לפני שמתקשרים

– הבן את צרכי הלקוח וכיצד תוכל לעזור לו

– היה בטוח, ידידותי ומקצועי

– שאלו שאלות כדי להכיר את הלקוח וצרכיו

– ספק הצעה בכתב לפני סיום השיחה

ישנן שלוש דרכים למכור בטלפון:

1) תן להם סיבה לקנות

2) בקש את ההזמנה

3) סגור את המכירה

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים