מדריך עבודה בגובה בחדרה


יש לכם פרויקט שדורש עבודה בגובה? לפני שאתם מעלים את הפועלים למעלה, עליכם לוודא שהם עוברים הדרכה בגובה ומקבלים אישור לעבודה בגובה. עלייה לגובה ללא האישור המתאים עלולה להיות כרוכה בענישה של הפועל ושל המעסיק, לבטל את תנאי הביטוח ויותר מכל, לסכן חיי אדם. תוכלו להזמין את ההדרכה מגופים מקצועיים רבים העוסקים בתחום, או לשלוח את קבוצת הפועלים ליום הדרכה מרוכז.

מהי הדרכה בגובה?

הדרכה בגובה היא הדרכה המיועדת לפועלים העובדים בגובה, וזה נכון לא רק לענף הבניין אלא לכל הענפים וכל התעשיות בהן נדרש ביצוע של עבודה כלשהי בגובה. במסגרת ההדרכה לומדים העובדים על כללי הבטיחות הרלוונטיים לתחום עבודתם, על הכלים העומדים לרשותם בכדי לעבוד בצורה בטוחה בגובה, על האופן בו עליהם להתנהל בגובה בכדי למנוע נפילה שלהם עצמם ו/או של חפצים שעלולים לפגוע בסובבים אותם וכן הלאה. הדרכה זו כוללת מרכיב עיוני פרונטלי וכן מרכיב מעשי, במסגרתו לומדים העובדים להשתמש באמצעי העזר הבטיחותיים העומדים לרשותם.

אחרי שאמרנו את זה, ההדרכה היא לא המטרה הסופית, ולפני שאתם מעלים את הפועלים שלכם אל הגובה, עליכם להשיג להם אישור לכך ממשרד העבודה. אישור זה ניתן, מן הסתם, רק לאנשים שעברו את ההדרכה וקיבלו על כך תעודה מתאימה מהגוף המדריך.

היכן ניתן לעבור את ההדרכה?

הדרכה בגובה באזור חדרה עם חברת עידן בגובה אשר מתמחה בהדרכות לעובדים בגובה באזור חדרה וקיסריה ועמק חפר ניתנת בכמה מודלים שונים. באפשרותכם להזמין צוות של מדריכי גובה, שיעבירו לפועלים שלכם את ההדרכה בשטח וממש באתר הפרויקט. לחילופין, תוכלו לשלוח את העובדים ליום הדרכה מרוכז, הכל בהתאם לצרכים שלכם ולהנחיות של הגוף המדריך. את ההדרכה מעבירות חברות הדרכה המתמחות בתחום ההנדסה. ישנן חברות שעובדות אך ורק עם ענף הבניין, ויש אחרות שמעניקות הדרכה בגובה לכל הענפים ולכל התעשיות. לאחר שתשלימו את ההדרכה הנדרשת, עליכם לפנות אל משרד העבודה ולבדוק מהי הפרוצדורה לקבלת אישור העבודה עבור העובדים שלכם. עלייה לגובה ללא האישור הנדרש היא עבירה פלילית שענישה בצידה, ויכולה גם לסכן חיי אדם.

לפני שאתם מעלים את העובדים שלכם אל הגובה לביצוע עבודות שונות בגובה, עליכם לוודא שהם מכירים את כל כללי הבטיחות, שהם מצוידים בכל אמצעי הבטיחות ושהם גם יודעים להשתמש בהם. לשם כך יהיה עליכם לשלוח את העובדים להדרכה בגובה, ולאחר מכן גם לקבל אישור עבודה בגובה ממשרד העבודה. חשוב להקפיד על כל הנהלים, הן בכדי לעמוד בדרישות החוק והן בכדי לשמור על חיי אדם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שמלת כלה
בלוג
טיפים לבחירת שמלת כלה בוהו שיק שתהפוך את היום הגדול למושלם

דמיינו שמלת כלה המשלבת את האלגנטיות של העבר עם הקסם החופשי של ההווה. שמלה שלוחשת סיפורי רומנטיקה והרפתקאות דרך הבד, העיצוב והפרטים שלה. זו המהות של שמלת כלה בוהו שיקית, בחירה שמדברת לכלות שרוצות שהיום הגדול שלהן יהיה קסום וייחודי כמו סיפור האהבה שלהן. מבדים זורמים שרוקדים עם הרוח ועד תחרה מורכבת ששוזרת סיפורים על יופי על-זמני, אסתטיקת הבוהו שיק מציעה אלטרנטיבה חלומית לבגדי הכלה המסורתיים.

אנרגיה סולארית
בלוג
האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורך? כל מה שצריך לדעת

בעוד השמש מלטפת את האופק בחיבוק החם שלה, טרנספורמציה מהפכנית מתרחשת על גגות ברחבי העולם. עידן האנרגיה המתחדשת מתקרב, ובחזית שלו נמצאת המהפכה הסולארית, המשנה את האופן שבו אנו מפעילים את בתינו ועדים לטביעת הרגל הכלכלית והאקולוגית שלנו על פני כדור הארץ. הפיתוי לרתום את האנרגיה האינסופית של השמש שבה את לב בעלי בתים בכל מקום, והוביל רבים להרהר בשאלה אחת משמעותית: האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורי? היציאה למסע ירוק זה מבטיחה לא רק להאיר את משכנכם באנרגיה בת קיימא, אלא גם מציעה מגדלור של תקווה לסביבה שלנו. חקירה זו תחשוף את שכבות שיקולי העלות, תחשוף את הפוטנציאל לחיסכון משמעותי בחשבון האנרגיה, ותעמיק בקדושה הסביבתית המוענקת לנו באמצעות אימוץ האנרגיה הסולארית. יתר על כן, הוא ישפוך אור על מסע התחזוקה של השקעה כזו ועל התמריצים הממשלתיים המופעלים כדי לעודד קפיצה זו לעבר קיימות. אז כשהעולם פונה לעבר עתיד בהיר ונקי יותר, בואו לנווט בנתיב המאור של האנרגיה הסולארית ונגלה אם זו אכן ההשקעה הנכונה לבית שלכם.

חידוש הבית לקראת הפסח

עם בוא עונת ההתחדשות, בתי אב רבים בישראל מתחילים במסורת של ניקיון ורענון בתיהם לקראת חג הפסח. תקופה זו אינה עוסקת רק בסדר פיזי אלא גם מסמלת ניקיון רוחני עמוק יותר, שיוצר מקום להתחלות חדשות. מאמר זה נועד להדריך אתכם במסע ההתחדשות הזה. קראו

גיוס עובדים
בלוג
כיצד ניתן לייעל את תהליך הגיוס שלך?

בסביבת העסקים המהירה של ימינו, גיוס העובד הנכון חיוני יותר מתמיד. הוא לא רק תורם לצרכים המיידיים של העסק שלך, אלא גם ממלא תפקיד משמעותי בהצלחתו לטווח הארוך.