מדריך עבודה בגובה בחדרה


יש לכם פרויקט שדורש עבודה בגובה? לפני שאתם מעלים את הפועלים למעלה, עליכם לוודא שהם עוברים הדרכה בגובה ומקבלים אישור לעבודה בגובה. עלייה לגובה ללא האישור המתאים עלולה להיות כרוכה בענישה של הפועל ושל המעסיק, לבטל את תנאי הביטוח ויותר מכל, לסכן חיי אדם. תוכלו להזמין את ההדרכה מגופים מקצועיים רבים העוסקים בתחום, או לשלוח את קבוצת הפועלים ליום הדרכה מרוכז.

מהי הדרכה בגובה?

הדרכה בגובה היא הדרכה המיועדת לפועלים העובדים בגובה, וזה נכון לא רק לענף הבניין אלא לכל הענפים וכל התעשיות בהן נדרש ביצוע של עבודה כלשהי בגובה. במסגרת ההדרכה לומדים העובדים על כללי הבטיחות הרלוונטיים לתחום עבודתם, על הכלים העומדים לרשותם בכדי לעבוד בצורה בטוחה בגובה, על האופן בו עליהם להתנהל בגובה בכדי למנוע נפילה שלהם עצמם ו/או של חפצים שעלולים לפגוע בסובבים אותם וכן הלאה. הדרכה זו כוללת מרכיב עיוני פרונטלי וכן מרכיב מעשי, במסגרתו לומדים העובדים להשתמש באמצעי העזר הבטיחותיים העומדים לרשותם.

אחרי שאמרנו את זה, ההדרכה היא לא המטרה הסופית, ולפני שאתם מעלים את הפועלים שלכם אל הגובה, עליכם להשיג להם אישור לכך ממשרד העבודה. אישור זה ניתן, מן הסתם, רק לאנשים שעברו את ההדרכה וקיבלו על כך תעודה מתאימה מהגוף המדריך.

היכן ניתן לעבור את ההדרכה?

הדרכה בגובה באזור חדרה עם חברת עידן בגובה אשר מתמחה בהדרכות לעובדים בגובה באזור חדרה וקיסריה ועמק חפר ניתנת בכמה מודלים שונים. באפשרותכם להזמין צוות של מדריכי גובה, שיעבירו לפועלים שלכם את ההדרכה בשטח וממש באתר הפרויקט. לחילופין, תוכלו לשלוח את העובדים ליום הדרכה מרוכז, הכל בהתאם לצרכים שלכם ולהנחיות של הגוף המדריך. את ההדרכה מעבירות חברות הדרכה המתמחות בתחום ההנדסה. ישנן חברות שעובדות אך ורק עם ענף הבניין, ויש אחרות שמעניקות הדרכה בגובה לכל הענפים ולכל התעשיות. לאחר שתשלימו את ההדרכה הנדרשת, עליכם לפנות אל משרד העבודה ולבדוק מהי הפרוצדורה לקבלת אישור העבודה עבור העובדים שלכם. עלייה לגובה ללא האישור הנדרש היא עבירה פלילית שענישה בצידה, ויכולה גם לסכן חיי אדם.

לפני שאתם מעלים את העובדים שלכם אל הגובה לביצוע עבודות שונות בגובה, עליכם לוודא שהם מכירים את כל כללי הבטיחות, שהם מצוידים בכל אמצעי הבטיחות ושהם גם יודעים להשתמש בהם. לשם כך יהיה עליכם לשלוח את העובדים להדרכה בגובה, ולאחר מכן גם לקבל אישור עבודה בגובה ממשרד העבודה. חשוב להקפיד על כל הנהלים, הן בכדי לעמוד בדרישות החוק והן בכדי לשמור על חיי אדם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.