מדריך עבודה בגובה בחדרה


יש לכם פרויקט שדורש עבודה בגובה? לפני שאתם מעלים את הפועלים למעלה, עליכם לוודא שהם עוברים הדרכה בגובה ומקבלים אישור לעבודה בגובה. עלייה לגובה ללא האישור המתאים עלולה להיות כרוכה בענישה של הפועל ושל המעסיק, לבטל את תנאי הביטוח ויותר מכל, לסכן חיי אדם. תוכלו להזמין את ההדרכה מגופים מקצועיים רבים העוסקים בתחום, או לשלוח את קבוצת הפועלים ליום הדרכה מרוכז.

מהי הדרכה בגובה?

הדרכה בגובה היא הדרכה המיועדת לפועלים העובדים בגובה, וזה נכון לא רק לענף הבניין אלא לכל הענפים וכל התעשיות בהן נדרש ביצוע של עבודה כלשהי בגובה. במסגרת ההדרכה לומדים העובדים על כללי הבטיחות הרלוונטיים לתחום עבודתם, על הכלים העומדים לרשותם בכדי לעבוד בצורה בטוחה בגובה, על האופן בו עליהם להתנהל בגובה בכדי למנוע נפילה שלהם עצמם ו/או של חפצים שעלולים לפגוע בסובבים אותם וכן הלאה. הדרכה זו כוללת מרכיב עיוני פרונטלי וכן מרכיב מעשי, במסגרתו לומדים העובדים להשתמש באמצעי העזר הבטיחותיים העומדים לרשותם.

אחרי שאמרנו את זה, ההדרכה היא לא המטרה הסופית, ולפני שאתם מעלים את הפועלים שלכם אל הגובה, עליכם להשיג להם אישור לכך ממשרד העבודה. אישור זה ניתן, מן הסתם, רק לאנשים שעברו את ההדרכה וקיבלו על כך תעודה מתאימה מהגוף המדריך.

היכן ניתן לעבור את ההדרכה?

הדרכה בגובה באזור חדרה עם חברת עידן בגובה אשר מתמחה בהדרכות לעובדים בגובה באזור חדרה וקיסריה ועמק חפר ניתנת בכמה מודלים שונים. באפשרותכם להזמין צוות של מדריכי גובה, שיעבירו לפועלים שלכם את ההדרכה בשטח וממש באתר הפרויקט. לחילופין, תוכלו לשלוח את העובדים ליום הדרכה מרוכז, הכל בהתאם לצרכים שלכם ולהנחיות של הגוף המדריך. את ההדרכה מעבירות חברות הדרכה המתמחות בתחום ההנדסה. ישנן חברות שעובדות אך ורק עם ענף הבניין, ויש אחרות שמעניקות הדרכה בגובה לכל הענפים ולכל התעשיות. לאחר שתשלימו את ההדרכה הנדרשת, עליכם לפנות אל משרד העבודה ולבדוק מהי הפרוצדורה לקבלת אישור העבודה עבור העובדים שלכם. עלייה לגובה ללא האישור הנדרש היא עבירה פלילית שענישה בצידה, ויכולה גם לסכן חיי אדם.

לפני שאתם מעלים את העובדים שלכם אל הגובה לביצוע עבודות שונות בגובה, עליכם לוודא שהם מכירים את כל כללי הבטיחות, שהם מצוידים בכל אמצעי הבטיחות ושהם גם יודעים להשתמש בהם. לשם כך יהיה עליכם לשלוח את העובדים להדרכה בגובה, ולאחר מכן גם לקבל אישור עבודה בגובה ממשרד העבודה. חשוב להקפיד על כל הנהלים, הן בכדי לעמוד בדרישות החוק והן בכדי לשמור על חיי אדם.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מימוש חלום של טיול סביב העולם

טיול סביב העולם ישראלים רבים מטיילים במהלך חייהם במדינות רבות בעולם. בדרך כלל זה מתחיל בקפיצות לערים המרכזיות באירופה לאור

אילוף כלבים לפקודות

לרוב, מאלפי כלבים מציעים קורסי אילוף בשתי רמות: אילוף בסיסי ואילוף מתקדם. האילוף הבסיסי מציע שליטה על הכלב, בזמן הוא

בעיית הזרים

בעיה רביעית –  בעיית הזרים: הרעיון הוא שזרים יגיעו, יחרחרו מלחמה ביפן ויערערו את הסדר הקיים. הפתרון: לא לאפשר לזרים

בעיית הקיסר

את הדיושי החליף אחד האנשים המרשימים ביותר- טוקוגאווה ליאסי, חיכה בסבלנות לתורו אולם שלא כשני קודמיו הוא הצליח ליצור מערכת