מרפסות תלויות

מרפסות תלויות מקנות לרבים את היכולת להעלות את ערכה של הדירה בה הם גרים, בעוד שמרפסת כזאת מאפשרת שטח מחיה גדול ואיכותי יותר. מרפסות תלויות יקנו גם מקום נוסף בו אפשר לבלות זמן פנוי. אבל כיצד אפשר להתקין מרפסת כזאת? ומתי היא מתאימה? כל התשובות בהמשך.

מהן מרפסות תלויות והיכן כדי להתקין אותן?

מרפסות תלויות הן כאלה שמוסיפים למבנה קיים, בעוד שהמרפסת מאוגדת אל המבנה באמצעות קורות פלדה. את המרפסות בונים לאחר ביצוע תכניות הנדסיות על ידי קונסטרקטורים מומחים, תוך שתכנון הנדסי נכון על ידי חברת בנייה מקצועית – יקנה את התוצאות הטובות והבטוחות ביותר.

איך מתקינים מרפסות תלויות

מרפסות אלה מבוססת על התקנה על גבי מוטות פלדה תוך שבתחילת התהליך נעשית התקנת לוחות גבס בתוך המבנה. לוחות הגבס מאפשרות ניסור ופירוק חגורות בטון הממוקמות מתחת לחלון הנמצא בחלל בו תהיה המרפסת. לאחר מכן מתבצעות עבודות ניסור בטון בהתאם לתכניות של הקונסטרקטור, תוך הוספת מרפסת פלדה על גבי תושבות עליהן בנויות המרפסות.

לאחר התקנת התושבות, מתחילים הבנאים לבצע עבודות התקנת לוחות צמנט המתאימות לעובי הנכון של המבנה. עוד יבצעו המומחים הנחת שכבת איטום באופן מקצועי, ביצוע בדיקות הצפה, בדיקת המשקל שהמרפסת יכולה לשאת, ולבסוף: ביצוע עבודות ריצוף, צבע, התקנת מעקה ועיצוב המרפסת.

היכן אפשר להתקין מרפסת תלויה?

חשוב לדעת כי מרפסות מסוג זה ניתן להתקין במגוון דירות ומבנים שונים, תוך שכיום כדי להוסיף מרפסת תלויה – אין צורך בהסכמה של השכנים, אלא רק באישור בנייה מהרשויות.

התקנת המרפסת מתאפשרת בעיקר במידה והיא לא פוגעת במראה ובעיצוב המבנה, תוך שבאמצעות חברות בנייה מקצועיות תוכלו לתכנן ולהוסיף מרפסת למבנה קיים בקלות.

לאחר התהליך רצוי לבצע בקרת איכות על ידי מומחים בבדק בית בזמן שיפוץ, או על ידי מפקחי בנייה וזאת כדי לוודא כי המרחב החיצוני שהוספת למבנה יכול להכיל את המשקל הדרוש וכי הוא עומד בכל התקנים הדרושים.

לסיכום, מרפסות תלויות ירחיבו את המבנה שלכם, יעלו את ערך הנכס ואת איכות המגורים במקום. לשם כך יש לבחור כבר עכשיו חברת בנייה או קבלן רשום שיבצע את ההתקנה על הצד הטוב והבטוח ביותר.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.