צילום קווי ביוב בחדרה

הרעיון של צילום קווי ביוב נשמע חכם, אבל האם הוא מתאים גם לפתרון בעיות ביוב בבתי מגורים פרטיים? האם ניתן לנצל את הטכנולוגיה הזאת גם בכדי לפתוח סתימה פשוטה בקו ביוב שכונתי, או שצריך פשוט להמשיך ולחפור בתוך הביוב עד לגילוי הסתימה?

לאילו מטרות משמש צילום קווי ביוב בחדרה?

ההיגיון אומר שאם מדובר בטכנולוגיה חדשה וחכמה כל כך, הרי שכנראה מאוד יקר ליישם אותה, ואם זהו אכן המצב, די ברור שכל הטכנולוגיה של דן צילום קווי ביוב בחדרה תהיה טכנולוגיה שתשרת בעיקר גופים עסקיים וציבוריים כמו קבלני תשתיות, קבלני עפר, קבלני אינסטלציה, עיריות וכדומה. יש כמובן היגיון בדברים אלו, אלא שבכל הקשור לטכנולוגיה באמצעותה ניתן לצלם קווי ביוב, הטכנולוגיה עצמה דווקא אינה יקרה ולמעשה היא מיועדת, וגם מצליחה, להוריד את עלויות השירות הנדרש לטיפול בבעיות ביוב.

בהתאם לכך, מנוצלת טכנולוגיה זו למגוון רחב של מטרות, החל ממעקב אחר טוואי קו ביוב עירוני בזמן התקנתו, איתור סתימות ביוב בקווי ביוב עירוניים ושכונתיים, איתור סדקים ודליפות בקווי ביוב, בקרה שוטפת על קווי ביוב עירוניים וזיהוי מוקדים של בעיות בהתהוות וטרם התהוותן וכן הלאה. יחד עם זאת, את הטכנולוגיה הזאת יכול ליישם כל שרברב המציע שירותים למגזר הפרטי, גם לטובת פתרון בעיות ביוב ברמת הדירה, הבניין או השכונה הבודדת.

https://egodan.org.il/ חברת דן צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

האם הטכנולוגיה אכן אמורה לייקר את השירות?

התשובה היא לחלוטין לא. למעשה, טכנולוגיית צילום קווי ביוב מיועדת, וגם מצליחה, להוזיל מאוד את עלויות העבודה המושקעת באיתור בעיות בקווי ביוב, ובמקרים רבים גם בעלויות העבודה המושקעות בפתרונן בפועל. בהתאם לכך, שרברב המיישם את הטכנולוגיה בעבודתו השוטפת דווקא נהנה מהפחתה משמעותית של העלויות הנדרשות מבחינתו בכדי לספק את שירותיו, והוא עדיין גובה מחיר רגיל. בכל מקרה, אין שום מקום לגבות מחיר גבוה יותר רק בשם יישום הטכנולוגיה. מבחינתכם כלקוחות, השרברב יכול לעשות מה שהוא רוצה כדי למצוא את התקלה, ואם השירות הטכנולוגיה ישר יותר, אז "שיעבוד עם הידיים". דווקא השרברב הוא המרוויח העיקרי משימוש בטכנולוגיה זו, ולכן הוא זה שצריך לרצות וליישם אותה ולא להתנות את היישום במחיר גבוה יותר.

בשורה התחתונה, צילום קווי ביוב היא טכנולוגיה שאפשר לפגוש בעיקר בתהליכי ניטור ופתרון בעיות בקווי ביוב גדולים וארוכים, ויחד עם זאת, לא מן הנמנע לפגוש אותה גם במקרים של בעיות בביוב הביתי או השכונתי. כלקוחות זה לא אמור לשנות לכם אם משתמשים או לא משתמשים בטכנולוגיה, אלא אם השרברב מתעקש על הרמת רצפות ושבירת קירות רק כדי לאתר בעיה בביוב, אז תוכלו בהחלט לדרוש את יישום הטכנולוגיה, בין על ידי אותו שרברב ובין שעל ידי שרברב אחר שמציע את השירות. לגבי המחיר, צילום קווי ביוב לא אמור לייקר את השירות הכולל, אך אם הזמנתם את הצילום כשירות בפני עצמו, הוא כמובן יהיה כרוך בתוספת עלות על השירות הבסיסי.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים