קלטות שימשו במשך זמן רב לאחסון נתונים

קלטות הן נחלת העבר. טכנולוגיות מודרניות אפשרו להעביר קלטות לפורמטים דיגיטליים ולהפוך אותם לזמינים באינטרנט.

ישנם יתרונות רבים של המרת קלטות לפורמטים דיגיטליים. אתה יכול להמיר את קלטות ה-VHS הישנות שלך, קלטות 8 מ"מ וקלטות אודיו לפורמטים דיגיטליים כמו MP3 או תקליטורים, כך שתוכל ליהנות מהם במשך שנים רבות ללא צורך בנגן או בטלוויזיה.

אחת המשימות הנפוצות ביותר שספרן יעשה היא להמיר קלטות. הקלטות הופכות מיושנות יותר ויותר, וספריות רבות ממירות את הקלטות הישנות לפורמטים דיגיטליים. אנשים רבים אולי לא יודעים איך להמיר קלטות, אבל זה תהליך פשוט.

קלטות הן חלק משמעותי מההיסטוריה שלנו. הם הדרך הראשונה שבה הקלטנו מוזיקה וסאונד. עכשיו, הם ממצא נדיר, אבל עדיין יש אנשים שמוקירים אותם.

הקלטות עצמן קיימות כבר יותר מ-100 שנים, והטכנולוגיה השתנתה מעט מאוד בתקופה זו. נאמנות השמע אינה טובה כמו מה שאתה יכול לקבל ממקור דיגיטלי כמו תקליטורים או MP3, אבל עבור אנשים רבים זה לא משנה בגלל הערך הסנטימנטלי.

פורמט הקלטות הנפוץ ביותר הוא קלטת הקלטת שהוצגה ב-1963 על ידי פיליפס והפכה לפופולרית בשנות ה-70 עם הצגת נגן הקסטות הנייד של סוני. עבור אנשים רבים זו ההתנסות הראשונה שלהם עם מוזיקה במכשיר אלקטרוני, וזה גם המקום שבו הם למדו על דילוג על שירים

קלטות הן לא המצאה מודרנית. הם איתנו כבר עשרות שנים. אבל, ככל שאנו עוברים לעידן הדיגיטלי, הצורך בקלטות מתיישן במהירות.

הזמינות של שירותי הזרמת וידאו מקוונים שונים הובילה לירידה תלולה במספר האנשים שקונים קלטות. ומכיוון ש-YouTube היא אחת מספקיות שירותי הסטרימינג הפופולריות ביותר, אין זה מפתיע שחלה ירידה משמעותית במכירות הקלטות.

ישנם גורמים נוספים שתרמו גם לירידה זו – הפופולריות הגוברת של נגני DVD ותקליטורי Blu-ray ולאחרונה, קונסולות משחקי וידאו כמו Sony PlayStation 4 ו-Microsoft Xbox One המציעות גישה לשירותי סטרימינג מקוונים כמו נטפליקס ואמזון. Prime Video בין היתר.

למעשה, דו"ח אחד מציע שעד 2022, רק

קלטות הן צורה מדור קודם של אחסון נתונים שמוחלפת במהירות בטכנולוגיות חדשות יותר. עם זאת, יש עדיין כמה ארגונים שמשתמשים בקלטות כדי לאחסן את הנתונים שלהם. אם אתם צריכים להמיר קלטות, תצטרכו לחפש חברה המתמחה בהמרת קלטות.

ישנן מספר סיבות להמרת קלטות, כולל הבאות:

– כדי לוודא שהנתונים שלך בטוחים ומאובטחים מפני אסונות פוטנציאליים כמו שריפות או שיטפונות

– כדי להקל על הגישה לנתונים שלך עם טכנולוגיות חדשות

– כדי להעביר את הפורמטים הישנים שלך לפורמטים חדשים

הצעד הראשון הוא לזהות את סוג הקלטת שיש לך. זה יעזור לך לדעת באיזה סוג מכונה אתה צריך להשתמש.

אם יש לך קלטות סלילים, השלב הבא הוא למצוא מכונת סלילים שיכולה לנגן את הקלטת שלך. מכונות אלו נמצאות בדרך כלל בארכיונים או בספריות. ייתכן שתוכל למצוא אותם גם באיביי או באמזון.

אם יש לך קלטות, השלב הבא הוא לזהות נגן קלטות שיכול להשמיע את הקלטות שלך. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי חיפוש נגן קלטות עם פונקציית "עצירה אוטומטית" ופונקציית "היפוך". תכונות אלו נחוצות להפעלת קלטות כראוי ולמניעת התרחשות נזק במהלך השמעה.

לאחר שזיהית את הראוי

השימוש בקלטות לאחסון נתונים נפוץ כבר שנים רבות. הם שימשו בצורה של קלטות וקלטות VHS. הבעיה איתם היא שהם לא נגישים בקלות למשתמש. קלטות מועדות למספר בעיות כמו שריטות, אבק ודהייה מה שמקשה על השמעתן.

ישנן דרכים שונות שבאמצעותן ניתן להמיר קלטות לפורמט דיגיטלי. הדרך הפופולרית ביותר היא באמצעות ממיר אנלוגי לדיגיטלי או ADC. מכשיר זה ממיר את האות האנלוגי מהקלטת לאות דיגיטלי שניתן לאחסן במחשב או בהתקני אחסון אחרים כמו כוננים קשיחים, DVD וכו'.

המרת הקלטות לפורמטים דיגיטליים היא תהליך מורכב. זה דורש הרבה זמן ודיוק כשמטפלים בקלטות.

ישנם שני שלבים עיקריים בתהליך: דיגיטציה של השמע, והמרתו לפורמט דיגיטלי לאחסון.

השלב הראשון כולל בדרך כלל חיבור של ממיר אנלוגי לדיגיטלי הממיר את גלי הקול לקוד בינארי, שנשמר לאחר מכן במחשב.

השלב השני כולל המרת קוד בינארי זה לפורמט דיגיטלי שניתן לקרוא על ידי חומרת מחשב כמו נגני CD או DVD.

הקלטות אינן בפורמט שהמחשב יכול לקרוא. הקלטות הן בצורת אודיו או וידאו.

ישנן שתי דרכים להמיר את הקלטות. דרך אחת היא להשתמש בנגן טייפ ובמחשב עם כרטיס קול, שם תצטרכו להקליט את הסאונד מהטייפ למחשב. הדרך השנייה היא להשתמש במכשיר חיצוני בשם "ממיר קלטות" שימיר את הקלטת שלך לקבצים דיגיטליים.

חלק זה עוסק בהמרת קלטות למדיה דיגיטלית. התוכן של חלק זה יכול להיות היסטוריה של האופן שבו הקלטת הומצאה וכיצד נעשה בה שימוש למטרות שונות.

המצאת הקלטת, המכונה גם סרט מגנטי, מיוחסת לזכותו של Fritz Pfleumer שהגה את הרעיון ב-1928.

הקלטה מגנטית הודגמה לראשונה על רצועה של סרט פלסטיק מצופה באבקת תחמוצת ברזל ב-18 בדצמבר 1952 על ידי ד"ר ג'יימס סי ראסל בזמן שעבד בתאגיד Ampex ברדווד סיטי, קליפורניה.

בשנת 1958 הציגה יבמ את המחשב הראשון שלה, IBM 7090 שהיה מסוגל לקרוא ולכתוב נתונים על סרט מגנטי שיכול לאחסן 2 מיליון תווים לאינץ' רבוע (2 מגה-בייט לאינץ' רבוע).

הקלטת וידאו אנלוגית באמצעות an

קלטות הן נחלת העבר. הסיבה לכך היא שהם לא יכולים לספק את אותה רמת איכות במונחים של צלילות ווידאו כמו תקליטורים או DVD. עם זאת, יש עדיין כמה אנשים שיש להם קלטות שהם רוצים להמיר לתקליטורים או DVD. אם אתה אחד מהאנשים האלה, מאמר זה יעזור לך להבין כיצד להמיר קלטות לתקליטורים או DVD.

ראשית, תזדקק למכשיר שיכול לנגן גם קלטות וגם תקליטורים או DVD. הסיבה לכך היא שלרוב נגני ההקלטות אין את היכולת להמיר קלטות לפורמטים אחרים כמו CD ו-DVD. אתה יכול להשיג אחד מכל חנות אלקטרוניקה ליד מיקומך במחיר סביר.

שנית, אתה צריך מקליט CD או DVD שיש לו יציאת USB כדי שניתן יהיה לחבר אותו לנגן הטייפ שלך. המקליט

המרת הקלטות לקבצים דיגיטליים היא תהליך שגוזל זמן ומשאבים רבים. זה כולל לקיחת הקלטות וסריקתן למחשב. תהליך ההמרה יכול להימשך שבועות ואף חודשים בהתאם לגודל הפרויקט.

ישנם יתרונות רבים להמרת קלטות לקבצים דיגיטליים, אך אחד החשובים שבהם הוא שניתן לשתף אותם בקלות עם אחרים. זה אומר שאתה יכול לשלוח את ההקלטות שלך למישהו אחר מבלי להמתין עד שהוא יחזור מהחופשה או מנסיעת העסקים שלו לפני שתהיה לך גישה שוב.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email