איתור נזילות מים

"יש לך נזילות", פוסק האינסטלטור, ובראש שלך רצות מחשבות על מה הלאה. קירות מתקלפים, לחות, עובש, התפוררות ועוד שאר רעות חולות. ומה עכשיו? לשבור את כל הבית? רק רגע, בואו ניקח צעד אחורה.

איתור נזילות במצלמה טרמית

אז נתחיל מהעובדות: אנחנו בשנת 2019 ונזילות מהצנרת לא מעידות על סוף העולם, ולא בהכרח על שבירת הקירות והרמת המרצפות. אם בעבר כדי לזהות ולטפל בנזילה היינו צריכים להשבית את הצנרת, להפסיד כמה ימי עבודה ולבזבז כסף מיותר, אז היום הפתרונות הרבה יותר ידידותיים. אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא שימוש במצלמה טרמית. באמצעות הטכנולוגיה הזו ניתן לאתר בקלות ובמהירות את מקור הנזילה ולטפל בה באופן מדויק.

איתור נזילות במצלמה טרמית – יתרונות

זמן הוא גורם מכריע בטיפול בנזילות, שכן טבע המים הוא להתפשט לכל מקום אפשרי. סדק קטן בצינור עלול להוביל להתפוצצות הצינור, ומכאן קצרה הדרך לעבודות אינסטלציה יקרות. שימוש במצלמה טרמית לבדיקה ואיתור מקור הנזילה יחסוך לך את כאב הראש שהיה תוקף את אבותיך שלא שמעו על הטכנולוגיה הזו. כמו כן מיפוי צינורות הבית במכשור זה יסייע במניעת תקלות עתידיות, ואף יכול לשמש כראייה בבית משפט, למקרים שהקבלן פשע באיטום. מיותר לציין שהבדיקה יעילה לכל סוגי המרצפות, הצינורות והמשטחים.

סיבות אפשריות לנזילות

מבנים ישנים בעלי מערכות אינסטלציה שראו ימים טובים יותר הם מבנים המועדים לבעיות אינסטלציה. הזמן עושה את שלו והבלאי הטבעי בצנרת נותן את אותותיו. אז צנרת ישנה ומערכת איטום ישנה ומתקלפת יעשו לך כאב ראש, בסדר, זה מובן. ומה באשר למבנה חדש? האם לא שמענו על נזילות בבניין שאוכלס רק לאחרונה? שמענו, והסיבות לכך הן ליקוי בתהליכי הבנייה, בניית מערכת אינסטלציה בצורה לא מקצועית וללא פיקוח או אפילו סתימה הנגרמת משימוש לא נכון של דיירי הבית.

בדיקת נזילה – עשה זאת בעצמך

התעורר לך חשד שהצנרת שלך בוגדת בך? ניתן לבדוק באופן עצמאי האם יש לך נזילה בבית באמצעות כמה שלבים פשוטים. ראשית עליך לסגור את שעון המים המרכזי יחד עם כל הברזים בביתך. כעת כל מה שנותר לך לעשות הוא להמתין כארבעים דקות ולגשת לשעון המים. האם המספר במונה השתנה? במידה והתשובה היא חיובית, אז ככל הנראה שיש לך פיצוץ בנקודה מסוימת בצנרת הבית. יש לציין שגם במקרה שהמספר במונה לא השתנה כלל, אין הדבר מעיד על תקינות מוחלטת – יכול להיות שיש נזילה הקשורה לחדירת מי גשמים.

הפתרון שלך: תדמור טכנולוגיות

אכן, צנרת בעייתית ומערכת איטום בוגדנית יכולות להיות הרבה מעבר לסתם מטרד קטן ולהפוך לממש בעיה רצינית והתעלמות ממנה תהיה הטעות הכי גדולה שלך. האם יש לך חשד לנזילה בצנרת? כדאי מאוד לבדוק ולטפל בנושא בהקדם. אנו בתדמור טכנולוגיות עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר בשוק לאיתור וטיפול בנזילות מכל סוג תוך יחס אישי ושירות מעולה.

אז אם ניסיון רב בתחום הזה בכלל ובאיתור ניסיון בפרט אלו מומחיות שלדעתך חשובות וברצונך לאתר נזילות במחיר הוגן, ניתן להשאיר את פרטיך באתר או ליצור עמנו קשר בטלפון ונשמח לעמוד לרשותך.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים