באילו מקרים נזמין מנעולן בקרית אונו?

ישנם לא מעט אמצעי אבטחה שיכולים לעזור לנו לשמור ולהגן על הבית או על העסק שלנו. ככל שהמבנה הוא משמעותי יותר והתכולה שלו יקרה יותר, כך אנחנו נהיה מוכנים להשקיע יותר זמן וכסף בבחירת מערכת אבטחה רלוונטית עבורנו. במקרים רבים זה יהיה תנאי של חברות הביטוח אצלן נרצה לבטח את המבנה ואת התכולה.

אחד האמצעים שיכולים לעזור ולהשפיע על אבטחה ומיגון המבנה והתכולה, הם מנעולים המותקנים, בין אם זה בדלתות חיצוניות, פנימיות, כספות, ארונות ובכל מתקן אחר שהוא רלוונטי מבחינתנו לאכלוס.

מי שיכול ומוסמך לעזור לנו בתהליך הבחירה כמו בתהליך ההתקנה והתחזוקה, הוא מנעולן בקרית אונו. מדובר על איש מקצוע, אליו אנחנו נפנה בכל עת שנידרש לשירות שקשור למנעולים במבנה או בכל מקום אחר. למשל, נפנה אליו לצורך התקנת מנעולים חדשים, החלפת מנעולים ישנים בחדשים, תיקון מנעולים, פריצת מנעולים ודלתות ועוד. חשוב להבהיר, שזה נכון לגבי המבנה, וכן לגבי כלי רכב, כספות, ארונות וכל דבר אחר.

איך בוחרים מנעול מתאים למבנה ולעסק?

ההחלטה לבחור במנעול מסוים למבנה או לעסק, הרבה פעמים מתקבלת על פי שלושה שיקולים עיקריים:

ראשית, סוג המבנה ועד כמה הוא משמעותי, כמו עד כמה משמעותית התכולה המאוכלסת בו. אנחנו נרצה להתקין מנעול שיהיה מספיק איכותי, חזק בשביל שנוכל להגן על המבנה, התכולה וכמובן גם על הדיירים שמשתמשים בו.

שנית, אנחנו נבחר מנעול על פי אופי הדלת והתנאים שלה. ישנם מנעולים שיכולים להתאים לדלתות מסוימות, בעוד שאחרים פחות. אנחנו צריכים לבחור מנעולים מותאמים למבנה הדלת ואופי השימוש בה, כפי שאנחנו צריכים לבחור מנעול שיתאים באופן מדויק לסוג השירות שהדלת מספקת לנו.

שלישית, יהיה נכון לבחור מנעול שיהיה לנו נוח להשתמש בו, בין אם זה לפתיחה ובין אם זה לסגירה ונעילה. לא נרצה להשתמש במנעול שיהיה לנו יותר מדי מסובך לעבוד איתו.

איך מנעולן בקרית אונו יכול לעזור לנו?

בכל מקרה בו אנחנו נדרשים להתקין מנעול חדש בדלת, בין אם זה במקרים של מבנים חדשים ובין אם זה בהחלפת מנעול ישן בחדש, הרי שיש לנו אפשרות להיעזר באיש מקצוע כמו מנעולן בקרית אונו שידע לספק לנו את כל המידע הרלוונטי, להסביר לנו את ההבדלים בין המנעולים השונים וכמובן לייעץ לנו איזה מנעול לבחור.

אנחנו צריכים לעשות את ההתאמה של המנעול לדלת על פי מה שהוא מייעץ לנו, אך גם לבחור מנעול מותאם ליכולות הכלכליות שלנו וכמובן גם לדרישות חברת הביטוח בהתאם לפוליסה שלנו. בסיכומו של דבר, המנעול אמור להבטיח שנוכל לנעול את הדלת בצורה הרמטית מבלי לאפשר לאף גורם לא מורשה להיכנס פנימה. זה נכון לגבי מנעולים של דלתות חיצוניות וכן לגבי מנעולים של דלתות פנימיות

freepik
שתפו פוסט זה