הדרך החכמה לקנות דיו למדפסת

הדיו הוא הדלק של כל מדפסת וכאשר בוחרים מדפסות חשוב לדעת מראש באיזה דיו מדובר והאם במחסניות דיו או בטונר.
שיקול קריטי בתהליך בחירת המדפסת האולטימטיבית קשור לכמות הצריכה של הדיו או הטונר, שהם חלק אינטגרלי מתחשיב ההוצאות הכולל. שאלו את עצמכם מה אתם מחפשים: מדפסת אפקטיבית אך גם חסכונית לאורך זמן או מדפסת מקצועית שתפיק מוצרים איכותיים ולא בהכרח זולה יותר ממדפסות אחרות. השיקולים בעיקר מבוססים על הצרכים האישיים של מי שמחפש איכות וחדות לעומת מהירות וחיסכון ארוך טווח.
בשוק קיימות מדפסות שונות שצורכות דיו בכמות שונה וכדאי לבצע סקר כדי להבין מה הדגם המשתלם ביותר, בין אם מדובר לצרכים פרטיים או לצרכים משרדיים. כמובן שאם המדפסת תומכת בהדפסה צבעונית יש צורך להצטייד בראשי דיו צבעוניים, כדי שהיה למדפסת אפשרות להדפיס בצבע. אם המדפסת הינה שחור לבן מספיק ראש דיו שחור.תואם או מקורי? זו השאלה!


לפני שמתחילים ברכישת הדיו למדפסת יש לוודא כמובן שהרכישה היא של ראש דיו שמתאים לאותו מותג מדפסות ולאותו סוג מדפסת, כי ראשי הדיו משתנים מחברת מדפסות אחת לשנייה וכן מדגם לדגם וההתאמה היא קריטית. לצורך השוואה, זה כמו שתתדלקו את הרכב בדלק שאינו מתאים – הדלק יחבל במכונית והיא לא תוכל לנסוע. כנ"ל במקרה זה, הדיו לא יתאים או יסב נזק למכונה.
החלטה נוספת קשורה לאיזה מחסנית דיו לרכוש – האם מקור או לא. ראשי דיו שאינם מקוריים אמורים לבצע את העבודה באפקטיביות ובמחיר נמוך יותר למחסנית, אבל יש רבים שמעידים על הבדלי גוון ואיכות וכן מבחינת תחזוקה, שהם אוזלים מהר מדי ועלולים להסב נזק במידה ולא נבחרו ראשי דיו תואמים מחברה שיודעת לייצר תואמים טובים ואיכותיים. ראש מקורי מיוצר כמובן על ידי חברת המדפסות ולכן הוא מקורי בעוד התואם מיוצר על ידי חברה אחרת שמצאה את הפתרון לייצר תואם. אותו ראש דיו בעלות נמוכה יותר. בסופו של דבר, הטכנולוגיה היא אותה טכנולוגיה אבל כאמור אם לא רוכשים ממקור אמין יתכן שראש הדיו לא יהיה איכות, כלומר, התוצר ההדפסה לא יהיה לשביעות רצונכם ואף עשוי לגרום במקרים נדירים לתקלות. כמובן שמי שמרבה להדפיס, רוב הסיכויים שיעדיף את התואם כי הוא יחסוך לו כסף באופן משמעותי ומי שמדפיס בעיקר תמונות וחשובה לו האיכות, ככל הנראה יבחר בדיו מקורי. כדאי תמיד לבצע השוואה מקדימה במחירים וגם לנסות את המקורי מול התואם על מנת לגבש החלטה, כי כאמור מדובר בהחלטה אינדיווידואלית המשתנה ממשתמש למשתמש.
לרוב גם במפרט הטכני של כל דיו כתוב את הפיצ'רים שכדאי לבדוק כמו למשל, כמה דפים הדיו עתיד לכסות ואפשר גם על פי הקריטריון הזה לגבש החלטה.

למה לקנות כשאפשר לשכור?


קניית דיו למדפסת חייבת להיעשות דרך חברה אמינה המתמחה בשיווק מדפסות ודיו ומכירה את התום מקרוב. היא תדע להציע לכם את המחסניות הטובות ביותר של החברות והספקים המובילים בתחום וכן תציע טווח רחב של מחירים כמו גם אפשרות להחזר המוצר במצב חדש כעבור תקופה לפי החוק. אפשרות מצוינת למי שרוצה לשקלל מראש את עלות המדפסת יחד עם הדיו כהוצאה חודשית שוטפת היא לשכור מדפסות מחברה המציעה השכרת מדפסות, שחלק מהסכם השירות שלה מציעה גם החלפת הדיו לפי הצורך כך שמחיר הדיו מגולם כבר בהוצאה השוטפת על מדפסות. השכרה זו מאפשרת ראש שקט בכל הנוגע לתחזוקת המדפסת במקרה ואזל הדיו או ארעה תקלה – יש למי לקרוא שיטפל בנושא במקצועיות ויאפשר לכם ליהנות מהמדפסת שבחרתם לאורך זמן.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איתור נזילות

נזילות בבית הן בעיה שאנחנו מכירים לא רק בעונת החורף. זה יכול להיות מקור פנימי או חיצוני וזה יכול להתפרץ

פתיחת סתימות בחדרה

הצנרת מהווה את אחת התשתיות המרכזיות בבית ומאפשרת ניהול פעילות תקינה בשגרה. כאשר מדובר בצנרת חדשה או שחודשה לאחרונה ההסתברות

בלוג

בניית אתרים

האינטרנט הוא אולי אחד הסמלים הבולטים ביותר של הגלובליזציה- עם מעל 2 מיליארד אתרי אינטרנט ברחבי העולם וכ-7 מיליון משתמשי

בלוג

מוצרי טיפוח טבעיים (אקו לאב)

כבר שנים רבות הנהייה אחר מוצרי קוסמטיקה טואלטיקה טבעיים כבר אינה טרנד חולף אלא העדפה ברורה של אנשים רבים. אנחנו

השכרת מנופים באזור המרכז

  מחפשים חברת המתמחה בהשכרת מנופים באזור המרכז? אצלנו תקבלו שירות סופר מקצועי בהתאמה אישית. העברות מכל הסוגים החל מאמבטיית