המרת קלטות – מהיר, אמין ומדויק

מסתובב בינינו דור שלם של צעירים שמעולם לא ראו קלטת, לא קלטת שמע ולא קלטת וידאו. לצידו מסתובב פה דור שלם של אנשים המחזיקים ארגזים עמוסים של קלטות וידאו ושמע שאין להם מה לעשות איתן, אבל בתוכן מתועדות כל אבני הדרך של חייהם וכל הזכרונות המתוקים שלהם. אם אתם שייכים לדור זה וחשוב לכם לשמור על כל הזכרונות שלכם, שירות המרת קלטות יכול לסייע לכם להחזיר לעצמכם את כל הזכרונות בקלות ובמהירות.

מהו שירות המרת קלטות?

בפשטות, המרת קלטות הוא שירות המיועד להמיר קלטות ישנות, הן קלטות וידאו והן קלטות שמע, למדיה דיגיטלית חדשה כדוגמת דיסק אופטי, דיסק און קי או פשוט קבצי שמע ווידאו שאותם אפשר לשמור על כל סוגי המדיה הקיימים. המרה זו נדרשת מהסיבה הפשוטה שהמידע השמור על אותן קלטות נשמר עליהן בפורמט אנלוגי, שקריאתו דורשת מכשור ייעודי שכבר כמעט ולא קיים כיום – מכשירי וידאו, מצלמות וידאו, רדיו טייפ וכדומה. בהיעדר מכשירי קריאה, אין כל ערך לקלטות שכן אי אפשר לצפות או להאזין לתוכנן, ויחד עם זאת המידע השמור עליהן לא אבד והוא עדיין קיים. כל שצריך לעשות הוא להמיר את אותו תוכן לפורמט דיגיטלי שאותו ניתן לקרוא כיום באמצעות שלל מכשירים דיגיטליים כמו קומפקט דיסק, לייזר דיסק, או אפילו מחשב וטלפון.

כיצד מבוצעת ההמרה?

אם יש לכם בבית מחשב ומכשיר וידאו, תוכלו להמיר בעצמכם את קלטות הווידאו שלכם, אלא שזה צפוי לקחת לכם ימים ארוכים, שלא לומר שבועות או חודשים עד להשלמת המשימה, וזה ידרוש מכם לא מעט זמן, תשומת לב ואולי גם עוגמת נפש על אובדן מידע ונזק לקלטות. במקום זאת, יש לכם את האפשרות למסור את כל הקלטות לגורם מקצועי שמתמחה בביצוע המרת קלטות וידאו ולרשותו עומד מכשור המאפשר המרה של קלטת בתוך דקות ספורות. אין צורך להריץ את הקלטת לכל אורכה, שכן ההמרה מתבצעת בצורה מהירה מאוד שאינו מבוססת על הקלטת המידע המתנגן, אלא על תרגום אותו אנלוגיים והמרתם לאותות דיגיטליים במהירות ובצורה מאוד מדויקת.

למרבה הפרדוקס, האתגר הגדול ביותר שעומד בפניכם כרגע הוא קבלת ההחלטה לבצע המרת קלטות וידאו ושמע. מרגע שתקבלו את ההחלטה תוכלו להשלים את המשימה בתוך ימים ספורים מבלי שתצטרכו להקדיש לעניין דקה אחת מזמנכם. מאחר ומדובר גם בשירות זול ביחס לערך שהוא מספק, אין שום סיבה שלא תקבלו את ההחלטה הנכונה כבר עכשיו.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים