התקנת רמפה לנכים בחדרה

במאמר זה ניגע בהרחבה בנושא של התקנת רמפה לנכים בחדרה. בימינו אנו ישנה מודעות למרחב נגיש, אשר היא רק הולכת ומתעצמת. מוסדות ציבוריים, פרטיים וכן מסחריים בעלי הבנה היום לגבי החשיבות להעניק כלי נגישות בתחומים שלהם, בין אם מדובר במרחב פתוח ובין אם מדובר במרחב סגור. מודעות זו עבור הנכים הביאה עמה ביקוש שרק מתגבר לעבור פתרונות שהם מתקדמים לשכלולה של הנגישות וכן לפיתוחם של פתרונות איכותיים אשר אמורים להקל במקצת על התניידותם של הנכים במדינת ישראל. מה היא למעשה רמפה לנכים? ובכן, רמפה לנכים הנה כיסא אשר מחברים אותו אל מסילה חשמלית, שתאפשר נשיאה של נכה בישיבה במעלה המדרגות. המסילה אמורה להיבנות בקו ישר ביחד עם פניות והדבר תלוי בצורת המדרגות ובעיצוב שלהן. על ידי ישיבת הנכה בכיסא והירתמות שהיא יציבה, ישנה אפשרות לעלות במדרגות באמצעי המכני במעלה המסילה. כיצד מותקנת הרמפה לנכים? תחילה בוחנים את הצרכים של הנכה, מה הוא העיצוב של המדרגות, מה הוא הרוחב של המדרגות, האם הינן בקו ישר עם פניות ופיתולים? מה שייבחר בעדיפות זה האם המסילה תותקן בחלק הימני או בחלק השמאלי של המדרגות. אחר כך תותקן המסילה לאורך הקירות של המדרגות. הליך זה דורש חציבה וקדיחה במבנה הבית וכן דורש לערוך שינויים ארכיטקטוניים. לסיום, המושב יולבש על מסילת המדרגות.

במאמר זה ייסרק בהרחבה הנושא של התקנת רמפה לנכים בחדרה. ניגע בנושא של עבור מי מיועדת רמפה לנכים בחדרה ונסיים בנושא של חשיבות חישוב השיפוע המתאים לרמפה לכיסא גלגלים. תיהנו מהמשך קיראת המאמר!

עבור מי מיועדת רמפה לנכים בחדרה ?

אינו דבר של מובן מאליו התנידות במרחב של אנשים אשר נעזרים בכיסא גלגלים. בהרבה מקומות לא ניתן למצוא דרך נגישה עבור נכים אשר יושבים בכיסא גלגלים ובמקרים הללו רמפה לנכים בחדרה תאפשר את הנגישות המיטבית. יש כל מיני סוגי רמפות לנכים בחדרה, ולכן ישנה חשיבות רבה באופן ההתאמה בין זווית של התנועה של הכיסא גלגלים על הרמפה לבין הנוחות של הנגישות וכן התנועה. זאת הסיבה לשמה נועדה הרמפה לנכים בחדרה והיא – התאמה מיטבית בין משקל כיסא הגלגלים, סוג כיסא הגלגלים, זווית התנועה לבין החומר אשר ממנו עשויה רמפה של נכים בחדרה, היא שאת שתאפשר לכם תנועה נוחה ובטוחה לכל מתקן, או לכל דירה אשר בה אתם דרים.

חשיבות חישוב השיפוע המתאים לרמפה לכיסא גלגלים –

אנו ממליצים לכם לקנות רמפה עבור נכים בחדרה לאחר שתבדקו את האורך אשר רצוי לכם, וכן תחשבו את שיפועה של הרמפה. עליכם למדוד את אורך השטח בו הנכם רוצים להתקין רמפה לנכים וכן את הגובה של המדרגות. בצעו הזמנה של רמפה עבור כיסא גלגלים אר מתאימה באורך שלה לגובה הזה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

הזדמנויות עסקיות

הזדמנויות עסקיות יכולות להיות דרך מצוינת להרוויח הכנסה תוך כדי עשייה של משהו שאתה נלהב ממנו. בין אם מדובר בפתיחת

בלוג

פטורים ממס הכנסה

כל אדם הנחשב תושב במדינת מחייב לשלם מס בישראל בגין הכנסתו. עם זאת, כל הכנסה שהגיע על ידי תושב מס

בלוג

לימודי הייטק

לימודי היי-טק הפכו חשובים יותר ויותר בעולם המודרני. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, חיוני להתעדכן בפיתוחים ובטרנדים האחרונים כדי להישאר תחרותיים. בעזרת