יישור שיניים שקוף למבוגרים

מראה השיניים משפיע מאוד על ההופעה הכללית ועל הביטחון והדימוי העצמי. מבוגרים רבים סובלים משיניים עקומות או בולטות ולא פרופורציונאליות המעיבות על תחושת הרווחה ואיכות חייהם. שיניים עקומות מהוות מטרד אסתטי אך גם תפקודי ועשויות במקרים רבים לשבש את ההגייה (דיקציה) וגם לעכב טיפולים הקשורים בשיקום הפה כמו שתלים ולהעלות את הסבירות לדלקות חניכיים כאשר אוכל נלכד בין הרווחים ויכול להוות קרקע פורייה לדלקות.
ישנם מבוגרים שלא טיפלו בשיניים בצעירותם וכעת הם מסתובבים בתחושה שהכל אבוד ונחרץ גורלם להסתובב עם שיניים עקומות לנצח נצחים. אבל לא כך הדבר – הטכנולוגיה האורתודנטית המתקדמת מאפשרת יישור שיניים גם בגיל מתקדם ובדרך שלא תפריע לניהול אורח חיים תקין ולא תעיב על ההופעה החיצונית.
אם בעבר היה מדובר בגשר הנחשב לכוכב העל של הפרוצדורה האורתודנטית אך היה מאסיבי למדי והציק בפה, הרי שכיום מדובר בפלטה שקופה שמביאה לתוצאות מרשימות מבלי להעיק על התפקוד או על המראה ומהווה אלטרנטיבה נהדרת למבוגרים שרוצים להמשיך את חייהם אבל עם שיניים ישרות וסיבה טובה לחייך.

כשנוחות ואסתטיקה נפגשים בפה


יישור שיניים שקוף אפשרי באמצעות מכשיר חדשני בשם אינויזליין. מדובר במערכת קשתיות יישור שקופות המיועדות להזזה איטית והדרגתית של השיניים בהתאמה אישית לכל מטופל תוך שמירה על רמת דיוק בסטנדרט גבוה במיוחד. היתרונות של המערכת הם רבים: ראשית, המערכת מתאימה לבעיות יישור שיניים מסוגים שונים ביניהן מנשך פתוח שידוע שעשוי לגרום לקשיים או כאבים בעת הלעיסה וגם לשיבושים בדיבור ובמקרים קיצוניים אפילו לתסמונת "מפרק לסתי רקתי", מנשך הפוך שפוגע בעיקר בפעילות השגרתית של השיניים הטוחנות הקדמיות ויכול לגרום לכאבי לסת או מנשך עמוק שלעיתים גורם לגירוי בחניכיים ולשחיקה בשיניים התחתונות ואף לכאבים בלסת. שנית, המערכת של יישור שיניים שקוף מתלבשת על הפה בקלות יחסית ואינה מהווה מטרד ופחות מכאיב מגשר כמו כן, ההמלצה היא להיות עם המערכת כ-22 שעות, כך שאפשר למשך שעתיים ביום להסיר את המערכת לצורך אכילה או צחצוח, שחיוני לשמירה על היגיינת הפה. סדרת הטיפול עצמה קצרה יחסית והטיפול אינו פולשני.

קצר ובלתי מורגש


מעבר לכך ששיניים ישרות נראות אטרקטיביות יותר, הרי שהיישור יכול להפחית את הסיכון לדלקות חניכיים ועששת, מאחר ופעולת הצחצוח והשיננות פשוטה ויעילה יותר לביצוע. היישור מאפשר לתקן שיניים צפופות, עקומות או פעורות וכאמור, תפקודי מנשך מסוגים שונים. המטרה ביישור היא לאפשר למטופל לתפקד עם סד השיניים הנשלף מבלי לוותר על תוצאות מרשימות ובעוד סוגרים מסורתיים ליישור שיניים יכלו להוות בעיה בהסרת מזון שנלכד בסוגרים, המערכת השקופה הנשלפת מאפשרת לנקות את השיניים היטב והכל עם קשתות נוחות שהרופא המטפל יכול להזיז את המנח שלהן לפי התאמה אישית. לרוב מדובר בטיפול עם פגישות כל 4-6 שבועות אצלך הרופא ותוך 12 חדשים לרוב מסתיים התהליך והשיניים ישרות ויפות יותר ויכולות לסייע גם בבריאות הפה. כלומר, התהליך עצמו חוסך הרבה זמן כי הבדיקות אצל הרופא אינן בתדירות גבוהה במיוחד וגם המערכת אינה מחייבת מגבלות מזון או פעילות – החיים נמשכים תוך כדי תנועה עד שהשיניים מיושרות.
היישור השקוף מתאים במיוחד למבוגרים שנבוכים להסתובב עם גשר ומחפשים אלטרנטיבה אסתטית בלתי נראית לעין. ההתאמה והתוצאות תלויים ברופא המטפל כך שחשוב לפנות לרופאי שיניים מנוסים שיבצעו את הסריקה הדיגיטלית הנדרשת דרך הדמיה דיגיטלית תלת מימדית ליצירת המערכת המותאמת וידעו כיצד לשנות ולהתאים את המערכת בהדרגה עד להשגת התוצאה המבוקשת.

ישרות נראות אטרקטיביות יותר, הרי שהיישור יכול להפחית את הסיכון לדלקות חניכיים ועששת, מאחר ופעולת הצחצוח והשיננות פשוטה ויעילה יותר לביצוע. היישור מאפשר לתקן שיניים צפופות, עקומות או פעורות וכאמור, תפקודי מנשך מסוגים שונים. המטרה ביישור היא לאפשר למטופל לתפקד עם סד השיניים הנשלף מבלי לוותר על תוצאות מרשימות ובעוד סוגרים מסורתיים ליישור שיניים יכלו להוות בעיה בהסרת מזון שנלכד בסוגרים, המערכת השקופה הנשלפת מאפשרת לנקות את השיניים היטב והכל עם קשתות נוחות שהרופא המטפל יכול להזיז את המנח שלהן לפי התאמה אישית. לרוב מדובר בטיפול עם פגישות כל 4-6 שבועות אצלך הרופא ותוך 12 חדשים לרוב מסתיים התהליך והשיניים ישרות ויפות יותר ויכולות לסייע גם בבריאות הפה. כלומר, התהליך עצמו חוסך הרבה זמן כי הבדיקות אצל הרופא אינן בתדירות גבוהה במיוחד וגם המערכת אינה מחייבת מגבלות מזון או פעילות – החיים נמשכים תוך כדי תנועה עד שהשיניים מיושרות.
היישור השקוף מתאים במיוחד למבוגרים שנבוכים להסתובב עם גשר ומחפשים אלטרנטיבה אסתטית בלתי נראית לעין. ההתאמה והתוצאות תלויים ברופא המטפל כך שחשוב לפנות לרופאי שיניים מנוסים שיבצעו את הסריקה הדיגיטלית הנדרשת דרך הדמיה דיגיטלית תלת מימדית ליצירת המערכת המותאמת וידעו כיצד לשנות ולהתאים את המערכת בהדרגה עד להשגת התוצאה המבוקשת.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שמלת כלה
בלוג
טיפים לבחירת שמלת כלה בוהו שיק שתהפוך את היום הגדול למושלם

דמיינו שמלת כלה המשלבת את האלגנטיות של העבר עם הקסם החופשי של ההווה. שמלה שלוחשת סיפורי רומנטיקה והרפתקאות דרך הבד, העיצוב והפרטים שלה. זו המהות של שמלת כלה בוהו שיקית, בחירה שמדברת לכלות שרוצות שהיום הגדול שלהן יהיה קסום וייחודי כמו סיפור האהבה שלהן. מבדים זורמים שרוקדים עם הרוח ועד תחרה מורכבת ששוזרת סיפורים על יופי על-זמני, אסתטיקת הבוהו שיק מציעה אלטרנטיבה חלומית לבגדי הכלה המסורתיים.

אנרגיה סולארית
בלוג
האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורך? כל מה שצריך לדעת

בעוד השמש מלטפת את האופק בחיבוק החם שלה, טרנספורמציה מהפכנית מתרחשת על גגות ברחבי העולם. עידן האנרגיה המתחדשת מתקרב, ובחזית שלו נמצאת המהפכה הסולארית, המשנה את האופן שבו אנו מפעילים את בתינו ועדים לטביעת הרגל הכלכלית והאקולוגית שלנו על פני כדור הארץ. הפיתוי לרתום את האנרגיה האינסופית של השמש שבה את לב בעלי בתים בכל מקום, והוביל רבים להרהר בשאלה אחת משמעותית: האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורי? היציאה למסע ירוק זה מבטיחה לא רק להאיר את משכנכם באנרגיה בת קיימא, אלא גם מציעה מגדלור של תקווה לסביבה שלנו. חקירה זו תחשוף את שכבות שיקולי העלות, תחשוף את הפוטנציאל לחיסכון משמעותי בחשבון האנרגיה, ותעמיק בקדושה הסביבתית המוענקת לנו באמצעות אימוץ האנרגיה הסולארית. יתר על כן, הוא ישפוך אור על מסע התחזוקה של השקעה כזו ועל התמריצים הממשלתיים המופעלים כדי לעודד קפיצה זו לעבר קיימות. אז כשהעולם פונה לעבר עתיד בהיר ונקי יותר, בואו לנווט בנתיב המאור של האנרגיה הסולארית ונגלה אם זו אכן ההשקעה הנכונה לבית שלכם.

חידוש הבית לקראת הפסח

עם בוא עונת ההתחדשות, בתי אב רבים בישראל מתחילים במסורת של ניקיון ורענון בתיהם לקראת חג הפסח. תקופה זו אינה עוסקת רק בסדר פיזי אלא גם מסמלת ניקיון רוחני עמוק יותר, שיוצר מקום להתחלות חדשות. מאמר זה נועד להדריך אתכם במסע ההתחדשות הזה. קראו

גיוס עובדים
בלוג
כיצד ניתן לייעל את תהליך הגיוס שלך?

בסביבת העסקים המהירה של ימינו, גיוס העובד הנכון חיוני יותר מתמיד. הוא לא רק תורם לצרכים המיידיים של העסק שלך, אלא גם ממלא תפקיד משמעותי בהצלחתו לטווח הארוך.