יישור שיניים שקוף למבוגרים

מראה השיניים משפיע מאוד על ההופעה הכללית ועל הביטחון והדימוי העצמי. מבוגרים רבים סובלים משיניים עקומות או בולטות ולא פרופורציונאליות המעיבות על תחושת הרווחה ואיכות חייהם. שיניים עקומות מהוות מטרד אסתטי אך גם תפקודי ועשויות במקרים רבים לשבש את ההגייה (דיקציה) וגם לעכב טיפולים הקשורים בשיקום הפה כמו שתלים ולהעלות את הסבירות לדלקות חניכיים כאשר אוכל נלכד בין הרווחים ויכול להוות קרקע פורייה לדלקות.
ישנם מבוגרים שלא טיפלו בשיניים בצעירותם וכעת הם מסתובבים בתחושה שהכל אבוד ונחרץ גורלם להסתובב עם שיניים עקומות לנצח נצחים. אבל לא כך הדבר – הטכנולוגיה האורתודנטית המתקדמת מאפשרת יישור שיניים גם בגיל מתקדם ובדרך שלא תפריע לניהול אורח חיים תקין ולא תעיב על ההופעה החיצונית.
אם בעבר היה מדובר בגשר הנחשב לכוכב העל של הפרוצדורה האורתודנטית אך היה מאסיבי למדי והציק בפה, הרי שכיום מדובר בפלטה שקופה שמביאה לתוצאות מרשימות מבלי להעיק על התפקוד או על המראה ומהווה אלטרנטיבה נהדרת למבוגרים שרוצים להמשיך את חייהם אבל עם שיניים ישרות וסיבה טובה לחייך.

כשנוחות ואסתטיקה נפגשים בפה


יישור שיניים שקוף אפשרי באמצעות מכשיר חדשני בשם אינויזליין. מדובר במערכת קשתיות יישור שקופות המיועדות להזזה איטית והדרגתית של השיניים בהתאמה אישית לכל מטופל תוך שמירה על רמת דיוק בסטנדרט גבוה במיוחד. היתרונות של המערכת הם רבים: ראשית, המערכת מתאימה לבעיות יישור שיניים מסוגים שונים ביניהן מנשך פתוח שידוע שעשוי לגרום לקשיים או כאבים בעת הלעיסה וגם לשיבושים בדיבור ובמקרים קיצוניים אפילו לתסמונת "מפרק לסתי רקתי", מנשך הפוך שפוגע בעיקר בפעילות השגרתית של השיניים הטוחנות הקדמיות ויכול לגרום לכאבי לסת או מנשך עמוק שלעיתים גורם לגירוי בחניכיים ולשחיקה בשיניים התחתונות ואף לכאבים בלסת. שנית, המערכת של יישור שיניים שקוף מתלבשת על הפה בקלות יחסית ואינה מהווה מטרד ופחות מכאיב מגשר כמו כן, ההמלצה היא להיות עם המערכת כ-22 שעות, כך שאפשר למשך שעתיים ביום להסיר את המערכת לצורך אכילה או צחצוח, שחיוני לשמירה על היגיינת הפה. סדרת הטיפול עצמה קצרה יחסית והטיפול אינו פולשני.

קצר ובלתי מורגש


מעבר לכך ששיניים ישרות נראות אטרקטיביות יותר, הרי שהיישור יכול להפחית את הסיכון לדלקות חניכיים ועששת, מאחר ופעולת הצחצוח והשיננות פשוטה ויעילה יותר לביצוע. היישור מאפשר לתקן שיניים צפופות, עקומות או פעורות וכאמור, תפקודי מנשך מסוגים שונים. המטרה ביישור היא לאפשר למטופל לתפקד עם סד השיניים הנשלף מבלי לוותר על תוצאות מרשימות ובעוד סוגרים מסורתיים ליישור שיניים יכלו להוות בעיה בהסרת מזון שנלכד בסוגרים, המערכת השקופה הנשלפת מאפשרת לנקות את השיניים היטב והכל עם קשתות נוחות שהרופא המטפל יכול להזיז את המנח שלהן לפי התאמה אישית. לרוב מדובר בטיפול עם פגישות כל 4-6 שבועות אצלך הרופא ותוך 12 חדשים לרוב מסתיים התהליך והשיניים ישרות ויפות יותר ויכולות לסייע גם בבריאות הפה. כלומר, התהליך עצמו חוסך הרבה זמן כי הבדיקות אצל הרופא אינן בתדירות גבוהה במיוחד וגם המערכת אינה מחייבת מגבלות מזון או פעילות – החיים נמשכים תוך כדי תנועה עד שהשיניים מיושרות.
היישור השקוף מתאים במיוחד למבוגרים שנבוכים להסתובב עם גשר ומחפשים אלטרנטיבה אסתטית בלתי נראית לעין. ההתאמה והתוצאות תלויים ברופא המטפל כך שחשוב לפנות לרופאי שיניים מנוסים שיבצעו את הסריקה הדיגיטלית הנדרשת דרך הדמיה דיגיטלית תלת מימדית ליצירת המערכת המותאמת וידעו כיצד לשנות ולהתאים את המערכת בהדרגה עד להשגת התוצאה המבוקשת.

ישרות נראות אטרקטיביות יותר, הרי שהיישור יכול להפחית את הסיכון לדלקות חניכיים ועששת, מאחר ופעולת הצחצוח והשיננות פשוטה ויעילה יותר לביצוע. היישור מאפשר לתקן שיניים צפופות, עקומות או פעורות וכאמור, תפקודי מנשך מסוגים שונים. המטרה ביישור היא לאפשר למטופל לתפקד עם סד השיניים הנשלף מבלי לוותר על תוצאות מרשימות ובעוד סוגרים מסורתיים ליישור שיניים יכלו להוות בעיה בהסרת מזון שנלכד בסוגרים, המערכת השקופה הנשלפת מאפשרת לנקות את השיניים היטב והכל עם קשתות נוחות שהרופא המטפל יכול להזיז את המנח שלהן לפי התאמה אישית. לרוב מדובר בטיפול עם פגישות כל 4-6 שבועות אצלך הרופא ותוך 12 חדשים לרוב מסתיים התהליך והשיניים ישרות ויפות יותר ויכולות לסייע גם בבריאות הפה. כלומר, התהליך עצמו חוסך הרבה זמן כי הבדיקות אצל הרופא אינן בתדירות גבוהה במיוחד וגם המערכת אינה מחייבת מגבלות מזון או פעילות – החיים נמשכים תוך כדי תנועה עד שהשיניים מיושרות.
היישור השקוף מתאים במיוחד למבוגרים שנבוכים להסתובב עם גשר ומחפשים אלטרנטיבה אסתטית בלתי נראית לעין. ההתאמה והתוצאות תלויים ברופא המטפל כך שחשוב לפנות לרופאי שיניים מנוסים שיבצעו את הסריקה הדיגיטלית הנדרשת דרך הדמיה דיגיטלית תלת מימדית ליצירת המערכת המותאמת וידעו כיצד לשנות ולהתאים את המערכת בהדרגה עד להשגת התוצאה המבוקשת.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
בלוג
Water Leak חברה לאיתור נזילות

נזילות מים יכולות להיות כאב ראש לא קטן עבור בעלי בתים ובעלי נכסים כאחד. לא רק שנזילת מים גורמת לנזק

בלוג
המדריך השלם לחיפוי אלומיניום

ענף הבניה בישראל נחשב לאחד הענפים המשמעותיים במשק, כאשר חומרי הבניה מהווים חלק בלתי נפרד ממנו. בעשורים האחרונים, עם התפתחות