ליסינג פרטי

במדינה כמו ישראל, בה ישנו קושי אמיתי לסמוך על התחבורה הציבורית על מנת להגיע ממקום למקום, הצורך ברכב פרטי ונגיש הוא כמעט בלתי נמנע. אבל בעוד מחירי הרכבים ממשיכים להעלות ולהקשות על הצרכנים לרכוש רכב באופן ישיר מהיבואן, אופציית הליסינג הפרטי הופכת ליותר ויותר מושכת עבור מרבית הנהגים. לכן, החלטנו לערוך קצת סדר בנושא ולמנות את היתרונות והחסרונות שכלולים בהשכרת בליסינג פרטי.

אז מה הם החסרונות בליסינג פרטי?

רישום יד שנייה בליסינג פרטי –  אחד החסרונות הבולטים בליסינג פרטי הוא העובדה שלמרות שהרכב נמצא אצל הלקוח במשך כל תקופת הבעלות, הלקוח בעצם רשום כהבעלים השני של הרכב, כאשר הבעלים הראשון – היא חברת הליסינג. כך יוצא שהרכב הופך לרכב "יד שנייה" מה שמוביל לירידה בערך ועלול להוות מכשול במכירת הרכב בהמשך.

קשיים בהחזת הרכב לחברת הליסינג –  אם בסוף התקופה תחליטו להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ממנו הוא הושכר, החברה עלולה להערים עליכם קשיים שונים בתהליך, רובם יהיו קשורים במצבו של הרכב (תאונות, ק"מ וכו'). הקשיים האלו, יכולים לעלות ללקוח – הרבה כסף.

התלות ברכב הליסינג –  בסופו של יום, החסרון הבולט ביותר הוא התלות של הלקוח בחברת הליסינג, שכן הוא אינו הבעלים העיקרי של הרכב ובמידה וחברת הליסינג נכנסת לקשיים פיננסיים, הדבר עלול גם להשפיע על הלקוחות אשר שוכרים ממנה.

היתרונות בליסינג פרטי

אפשרויות ההחזרה לחברת הליסינג –  חברות הליסינג הפרטי מציעות ללקוחות מגוון אפשרויות החזרה שהופכות את הליסינג הפרטי לאופצייה אטרקטיבית במיוחד. בין האפשרויות הניתנות ללקוח ישנה האפשרות להחזיר את הרכב בסוף תקופה ההשכרה ולקבל החזר מלא על פי המחירון, או לקבל רכב חדש מאותו מודל.

גמישות תשלומים בליסינג פרטי –  יתרון נוסף שמושך לקוחות רבים אל הליסינג פרטי, הוא הגמישות בתשלומים שמציעות חברות הליסינג לעומת הלוואות ואפשרויות רכישה אחרות. הגמישות הזו, מאפשרת ללקוח אפשרויות רבות יותר של פריסת תשלומים לפי המועדים הנוחים להם לתשלום.

מחיר ההלוואה בליסינג פרטי –  במרבית המקרים, מציעות חברות הליסינג הפרטי מסלולי הלוואה אטרקטיביים שכוללים ריבית נמוכה יותר מזו שניתן למצוא בבנקים הגדולים ובהלוואות חוץ בנקאיות אחרות. בנוסף, ישנן אפשרויות רבות יותר של מסלולי הלוואה שבהן הלקוח יכול למצוא את ההלוואה המתאימה ביותר – עבורו.

בסופו של יום, ניתן לומר שליסינג פרטי הוא ללא ספק אופצייה שכדאי לקחת בחשבון ששוקלים את האפשרויות השונות לקבלת רכב פרטי שיוביל אתכם – לכל מקום שתרצי.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
דובאי
בלוג
חוו את קסם החורף בדובאי: סיור מודרך לאיחוד האמירויות הערביות

דובאי, התכשיט של איחוד האמירויות הערביות, היא עיר המציעה חוויה קסומה כל השנה. אבל במהלך החורף, המטרופולין התוסס הזה באמת מתעורר לחיים, שובה את המבקרים עם השילוב הכובש של מודרניות ומסורת. אם אתם מחפשים את חופשת החורף המושלמת, טיול מודרך לדובאי צריך להיות בראש הרשימה שלכם. בואו לחקור מדוע היעד הזה כל כך פופולרי בעונת החורף.

פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.